Mládež Baníku se pilně připravuje na jaro

Mládež Baníku se po novém roce pilně připravuje na jarní část, tak jako A mužstvo mužů Baníku. Mládežnické týmy stabilně trénují a zúčastňují se přípravných utkání a turnajů. Přinášíme Vám ve zkratce události v naši mládeži, které nedávno proběhli.

Kluci a holky z mladší přípravky a předpřípravky se 15. ledna společně prezentovali krásnými kličkami i góly na Lize malých mistrů v Karviné.

V neděli 16. ledna starší žáci v rámci zimní přípravy odehráli první přípravné utkání s týmem z Petřkovic.

Torzo mladší přípravky 20. ledna odehrálo čtyři zápasy u kamarádů z Ostravy Hlubiny. První zápas byli kluci zakřiknutí, ale pak stres odpadl a byla radost se na ně koukat, akce jak z Champions league. Díky za pozvání, odvetu si dáme 4. 2. u nás.

Mladší žáci 24. ledna absolvovali dvou hodinovou přípravu v hale na sobotní mezinárodní turnaj v Bohumíně v zápase proti soupeři MFK Havířov.

Torzo starší přípravky 26. ledna si zahrálo s TJ Unie Hlubina a bylo na co koukat. Děkujeme za pozvání a klukům za hezkou podívanou.