Akce přípravek - Archiv

Pár skvělých fotek z prvního ročníku charitativního turnaje pro Deniska Knebla, který pro letošní rok nesl název Turnaj pro Deniska. Tohoto turnaje se zúčastnila i naše mladší přípravka. Po celou dobu turnaje vládla velmi přátelská atmosféra mezi všemi zúčastněnými, kteří se všichni stali vítězi. Hlavním vítězem turnaje se však stal Denisek Knebl. Trenér mladší přípravky Lukáš Hawlasek za FK Baník Albrechtice předal Deniskovi nad rámec startovného i částku 1400,-Kč, které společně s velkým perníkovým srdcem předal Deniskovi - 15.4.2017.

Pár skvělých fotek z mistrovského utkání FC Baník Ostrava - FK Ústí nad Labem, kterého se zúčastnila také naše starší přípravka a zažila perfektní zážitkový den, včetně doprovodu hráčů na hřiště, poločasového fotbálku na skvělém stadiónu, a závěrečné děkovačky fanouškům - 4.3.2017.

Zimní soustředění Komorní Lhotka 23.2. - 26.2.2017. Zimní soustředění našich přípravkářských týmů se účastní jak děti tak také jejich rodiče a bývá na nich o zábavu postaráno. Jezdíme každou zimu !!!

V našem klubu pořádáme také spoustu letních či zimních turnajů a setkáváme se tam s hodně zajímavými soupeři, jako je FC Baník Ostrava, MFK Karviná, Frýdek - Místek apod. Zimní turnaj pořádaný našim klubem INTERIÉRY RYŠKA CUP sportovní hala Stonava 18.2.2017.

Společné koupání bazén Orlová. Této akce se zúčastnily všechny týmy přípravek, předpřípravka, mladší přípravka a starší přípravka. Prosinec 2016.

Zatím největším fotbalovým turnajem, který náš klub pořádal byl bezesporu turnaj EUROFERTIL CUP. Turnaj se konal 10.9.2016 v našem areálu a obsazení turnaje bylo opravdu vynikající. Zúčastnili se ho týmy jako FC Baník Ostrava, SFC Opava, FK Fotbal Třinec, MFK Karviná, MFK Frýdek - Místek apod. Celkem 10 týmů z Moravskoslezského kraje. Náš tým se v silné konkurenci neztratil a obsadil vynikající 4. místo.

V měsící září 2016 u nás proběhl ukázkový trénink pod vedením trenérů FC Baník Ostrava p. Z. Grygara a p. T. Kaventy. Naši kluci si vyzkoušeli jak vypadá trénink v tomto českém velkoklubu s výbornou mládežnickou základnou.

V listopadu roku 2016 se naše přípravka zúčastnila nástupu s hráči při ligovém utkání MFK Karviná - 1. FC Slovácko. O poločase si zahrála modelové utkání proti týmu přípravek MFK Karviná na novém hlavním stadiónu v Karviné. Fotky v dresech 1. FC Slovácko.