FK Baník Albrechtice pořádá nábor mládeže, přidejte se k nám!

Chcete, aby Váš syn oblékal dres Baníku Albrechtic a stal se tak součástí našeho fotbalového klubu? Je Vaše dítě pohybově nadané a rádo sportuje? Pozorujete na svém synovi potenciál fotbalisty?  Pak hledáme právě Vás. Přiveďte své dítě do kolektivu spoluhráčů a dejte mu příležitost bavit se nejpopulárnějším sportem. Nábor mládeže probíhá po celý rok.

Nabízíme fotbalový růst pod odborným dohledem, náplň volného času a mnoho příjemných zážitků při práci s dětmi. Klub zajišťuje vše potřebné k celkovému fotbalovému i osobnostnímu vývoji mladého člověka.

Vynikající úroveň péče o mládež v FK Baník Albrechtice je jistě velkým lákadlem přijit mezi nás. Neváhejte ani vy a kontaktujte náš klub FK Baník Albrechtice přiveďte tak ukázat své dítě, které nám předvede dovednosti pod dohledem vysoce kvalifikovaných a zkušených trenérů mládeže v našem sportovním areálu FK Baník!

Všichni chlapci a dívky, kteří si chtějí s námi zatrénovat nebo nám předvést své dovednosti, jsou srdečně zváni.

Nabízíme možnost hrát mládežnické soutěže, kvalitní tréninkovou přípravu pod vedením kvalifikovaných trenérů, tréninky na travnatých hřištích, umělé trávě, v zimním období v tělocvičně.

Zajišťujeme kvalitní využití volného času mládeže, děti mají možnost jít ve stopách svých předchůdců, kteří nyní slaví úspěchy v profesionálním fotbale. Sport není jen o pohybu, formuje osobnost, vede k umění komunikovat, působit v kolektivu, překonávat překážky a zanechává neopakovatelné fotbalové zážitky. Proto přijďte mezi nás.

Klub FK Baník Albrechtice neustále nabírá mladé hráče do všech věkových kategorií, proto neváhejte a kontaktujte nás. Veškeré informace či jakékoliv dotazy Vám s radostí poskytne Marek Chmiel na tel. čísle 773 913 774 nebo formou e-mailu na adrese fkbanikalbrechtice@seznam.cz.

Bližší informace Vám podají i trenéři daných kategorií

Starší žáci:
Grabowski Pavel - trenér starších žáků - tel.: 604 465 838, e-mail: grabowski.pavel@centrum.cz
Farnik Michal - trenér starších žáků - tel.: 739 753 551, e-mail: farnik.m@centrum.cz

Mladší žáci:

Starší přípravka:
Hawlasek Lukáš - trenér starší přípravky - tel.: 734 470 951, e-mail: hawlin81@seznam.cz
Mato Ondřej - trenér starší přípravky

Mladší přípravka:
Smiga Radim - trenér mladší přípravky - tel.: 739 653 836
Ciesla David - trenér mladší přípravky

Předpřípravka:
Valošek Adam - trenér předpřípravky - tel.: 723 928 225
Chmiel Marek - trenér předpřípravky - tel.: 773 913 774, e-mail: maro.chmiel@seznam.cz
Miczka Roman - trenér předpřípravky

Trenér brankářů mládežnických týmů:
Mato Ondřej - trenér brankářů mládežnických týmů

Přijď mezi nás a staň se fotbalistou!

TĚŠÍME SE NA VÁS!