B tým mužů čeká v sobotu předehrávka 18. kola v Loukách

A týmu mužů již skončila podzimní část u B týmu mužů to, ale neplatí, jelikož v sobotu 15. listopadu čeká B tým mužů předehrávka 18. kola na hřišti týmu TJ Lokomotiva Louky. První mistrovské utkání, které bylo úvodní tohoto ročníku, skončilo nerozhodně 2:2 ale, jelikož po nepochopitelném odebrání bodů OFS Karviná byl zápas kontumován 0:3 ve prospěch Louk.

První střetnutí těchto týmu skončilo v Albrechticích 9. srpna nerozhodně 2:2 (poté kontumováno ve prospěch Louk 0:3). Do vedení šli nejdříve hosté ve 2. minutě po zásluze Egriho. Baníkovci vyrovnali za malou chvilku ve 4. minutě Jaroslavem Kvapilem. Poté padli branky až ve druhém poločase nejdříve z kopáčky Marka Jerigy v 53. minutě a poslední slovo si vzal hostující Juščík který uzavřel v 60. minutě skóre utkání.

B tým mužů Baníku se momentálně nachází na 15. místě se 7 body a se skóre 16:67. Nejlepšími střelci týmu jsou prozatím tři gólový Milan Morcinek a Jaroslav Kvapil. Poslední mistrovské utkání sehrál náš B tým mužů na umělé trávě v Orlové v sobotu 8. listopadu, kde prohrálo 2:0 s týmem FK Slovan Záblatí.

Tým TJ Lokomotiva Louky momentálně obsazuje v tabulce3. místo 39 body a skóre 41:16. Stejné bodů jako Louky má i TJ Petřvald na druhém místě a o bod více má první tým tabulky Lokomotiva Petrovice B ale toto mužstvo má zápas k dobru. Nejlepšími střelci týmu jsou prozatím pěti gólový Jan Cichovský a Jiří Čonka. Poslední mistrovské utkání sehráli hráč týmu TJ Lokomotiva Louky na domácí půdě proti celku FC Horní Bludovice a toto utkání hráči Louk zvládli, když zvítězili 2:0 po brnavá Michala Konderly a Michaela Egriho.

Mistrovské utkání Okresního přeboru předehrávka 18. kola mezi TJ Lokomotiva Louky a FK Baník Albrechtice B začíná na hřišti v Karviné - Loukách v sobotu 15. listopadu od 13:30 hodin. Přijeďte naše hráče v tomto mistrovském utkání podpořit! Budou vaši podporu potřebovat!