B tým mužů doma uhrál remízu 1:1

V rámci 6. kola Okresního přeboru se proti sobě postavila mužstva FK Baník Albrechtice B a TJ Sokol Věřňovice. B tým mužů Baníku v 51. minutě po brance Kamila Smětáka vedl 1:0, ale hosté dokázali rychle odpovědět, kdy v 52. minutě využili nedorozumění domácí obrany a René Jurygáček vyrovnal na konečných 1:1. B tým mužů Baníku si tak připsal v sobotním domácím mistrovském utkání po odečtení bodů první bod.

FK Baník Albrechtice B - TJ Sokol Věřňovice 1:1 (0:0)

Branky: 51. Směták Kamil - 52. Jurygáček René, ŽK: 32. Paliatka Slavomír, 73. Chmiel Marek, ČK: 54. Chmiel Jakub

FK Baník Albrechtice B: Chmiel J. - Paliatka, Matwijkov (64. Koziel R.), Machýček, Sobinovský - Šteglík (58. Pařík A.), Hawlasek, Morcinek (89. Kazík), Chmiel M. (88. Vlašic J.) - Byrtus, Směták. Trenér: Vlašic Luděk

Další mistrovský zápas hraje Baník Albrechtice B již ve středu 17. září v 16.30 hodin na domácí půdě s týmem TJ Slavoj Rychvald.