B tým mužů doma v sobotu prohrál 1:3

V rámci 14. kola Okresního přeboru se proti sobě postavila mužstva FK Baník Albrechtice B a TJ Baník Fučík Orlová. B tým mužů Baníku na domácí půdě prohrál 1:3, kdy poločasový stav byl 1:2 ve prospěch hostů. V tomto utkání našeho B týmu mužů vstřelil jedinou branku našeho týmu ve 29. minutě Lukáš Hawlasek. B tým mužů Baníku tak po dvou vítězných utkání v řádě za sebou prohrál.

FK Baník Albrechtice B - TJ Baník Fučík Orlová 1:3 (1:2)

Branky Baníku: 29. Hawlasek Lukáš, ŽK: 50. Palowski Radek, 64. Chmiel Marek

FK Baník Albrechtice B: Chmiel J. - Machýček, Byrtus M. (28. Palowski R.), Kazík, Koziel R. - Vlašic J. (60. Kvapil J.), Hawlasek, Morcinek, Šteglík (46. Směták) - Chmiel M. (80. Palowski A.), Smiga. Trenér: Vlašic Luděk

Další mistrovský zápas hraje Baník Albrechtice B v sobotu 8. listopadu v 14.00 hodin na hřišti týmu FK Slovan Záblatí.