B tým nestačil ve středu na mužstvo Těrlicka

B tým mužů Baníku sehrál ve středu 27. srpna vložené 15. kolo Okresního přeboru na půdě Těrlicka, kde prohrál po výsledku 7:1. Poločasový stav byl 3:1. Jedinou branku našeho B týmu vstřelil Michal Byrtus.

FK Těrlicko - FK Baník Albrechtice B 7:1 (3:1)

V dalším kole Okresního přeboru čekal B tým Baníku souboj na půdě Těrlicka. B mužstvu se toto utkání ale vůbec nepovedlo. Po docela vyrovnaném prvním poločase byl stav 3:1 pro domácí hráče. Domácí v prvním poločase své šance proměnili náš tým bohužel ne, to tedy rozhodlo o poločasovém stavu. Na začátku druhého poločasu vsítili domácí čtvrtou branku, která rozhodla o osudu utkání a druhý poločas tak byl již v režii domácích. B tým Baníku tak na hráče Těrlicka nestačil a prohrál 7:1, čím si připsal z druhého mistrovského utkání venku druhou porážku a na bodový zisk na hřišti soupeře stále tak čeká.

Branka Baníku: 41. Byrtus Michal

FK Baník Albrechtice B: Chmiel J. - Byrtus (46. Jeriga), Paliatka, Kazík, Kruczek (46. Pařík A.) - Chmiel M., Hawlasek L., Machýček (81. Palowski A.), Šteglík P. (63. Menoušek) - Morcinek, Kvapil

Další mistrovský zápas hraje Baník Albrechtice B již v sobotu 30. srpna v 17 hodin na domácí půdě proti týmu TJ Viktorie Bohumín.