B-týmu generálka nevyšla

V generálce na premiérovou sezonu v Okresním přeboru se v sobotním odpoledni na hřišti v Horních Bludovicích utkala naše rezerva s domácím týmem, který nakonec zvítězil výsledkem 3:5. Poločasový stav byl 1:3 pro domácí tým.

FC Horní Bludovice - FK Baník Albrechtice B 5:3 (3:1)

Naše B mužstvo mužů v prvním a posledním přípravném utkání před zahájením sezony 2014/2015, kdy naše B mužstvo nastoupí v Okresním přeboru, prohrálo na půdě týmu FC Horní Bludovice 3:5, kdy byl poločasový stav 1:3 pro hráče Horních Bludovic. Branky za náš tým vstřelili Jaroslav Kvapil, Lukáš Hawlasek a Pavel Šteglík.

Branky: 9. (1:0), 41. (2:1), 45. (3:1), 46. (4:1), 63. (5:2) - 30. Kvapil Jaroslav (1:1), 57. Hawlasek Lukáš (4:2), 69. Šteglík Pavel (5:3)

FK Baník Albrechtice B: Koziel Viktor - Kazík Tomáš, Macura Petr, Machýček Radim, Palowski Radek - Paliatka Slavomír, Legindi Vojětch, Hawlasek Lukáš, Šteglík Pavel - Palowski Adam, Kvapil Jaroslav. Střídal: Vlašic Jiří