Baník čeká přátelský zápas s Horní Suchou

Po týdnu čeká baníkovce další přátelský zápas, který sehrají na umělé trávě v Havířově. Na umělce v areálu Městského fotbalového klubu Havířov se v sobotu 22. února v 12:00, čeká náš tým Horní Suchá, který v současnosti hraje I.B třídu.

Zatím poslední utkání sehrál Baník minulý víkend, když se v sobotu představil na umělé trávě v Českém Těšíně, kde se střetl s týmem Tatran Krásno nad Kysucou. Náš tým prohrával 2:0 do poločasu, ale snížil nechytatelnou střelou Tomáš Věčorek, který stanovil poločasový stav 1:2 ve prospěch slovenského protivníka.

Druhý poločas přinesl několik zajímavých momentu, na 2:2 vyrovnal po výborném centru přesnou a nechytatelnou hlavičkou Richard Mrozek. Po vyrovnávací brance posla za několik málo minut do vedení přesnou střelou Emil Béreš. Čtvrtý gól Baníku po centru Radima Smigy si Slovenský celek srazil míč do vlastní branky. Krásno se ale nevzdalo a do konce utkání vstřelilo ještě dvě branky a utkání tak skončilo výsledkem 4:4.

Sobotní soupeř z Horní Suché se v zimní přípravě zatím utkal s ČSAD Havířov, se kterým zvítězil na umělé trávě v Havířově výsledkem 1:0. A s týmem Těrlicka, který tým Horní Suché porazil výsledkem 4:1.

Přátelské utkání mezi Baníkem a Horní Suchou se tedy hraje v sobotu 22. února od 12:00. Přijďte se podívat na zápas na umělou trávu v areálu Městského fotbalového klubu Havířov.