Baník podlehl prvnímu Frenštátu, ten postupuje do Krajského přeboru

V neděli odpoledne se tým FK Baník Albrechtice pod novým hlavním trenérem Dušanem Kohútem představil ve 25. kole na půdě lídra tabulky SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm, který si v případě jakéhokoliv bodového zisku mohl zajistit postup do Krajského přeboru a čtyři kola před koncem vítězství v 1. A třídě skupiny B. Domácí šli za svým cílem již od začátků utkání a první poločas zaslouženě vyhráli 3:1, kdy se třikrát za domácí prosadil Pavel Klimpar, za Baník se prosadil Tomáš Izaiáš. No, a když druhý poločas skončil výsledkem ve prospěch domácích také 3:1, bylo konečně skóre 6:2 a domácí Frenštát se tak po utkání radoval ze tří bodů i ze zaslouženého postupu. Ve druhém poločase se za domácí tým prosadil David Polášek, Roman Škrla a z penalty Adam Plachký. Za Baník se prosadil Jan Kociolek. Pro nového trenéra Baníku to tak byl neúspěšný debut, ale je nutno říci že Baníkovci nastoupili proti nejlepšímu mužstvu soutěžní tabulky, který zaslouženě je na prvním místě.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - FK Baník Albrechtice 6:2 (3:1)

Branky: 9., 22. a 29. Klimpar Pavel, 47. Polášek David, 62. Škrla Roman, 75. Plachký Adam z pok. kopu - 44. Izaiáš Tomáš, 87. Kociolek Jan, ŽK: 54. Uličný Martin - 55. Kociolek Jan, 74. Kroužek Jiří, Rozhodčí: Potiorek Aleš - Kielar Jakub, Poledník Radek, Počet diváků: cca 150

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm: Pešák (85. Horák) - Uličný (60. Čuport), Bartoš, Štika - Marek, Kovář, Špaček, Polášek (82. Jurek), Škrla (70. Matúš) - Klimpar, Plachký (79. Vašenda). Trenér: Rek Radúz

FK Baník Albrechtice: Směták - Korzeniowski, Kroužek, Věčorek A., Žyla D. - Čoček (70. Šlampiak) - Kociolek Jakub (56. Smiga), Dorozlo, Wojtyna (62. Parchanský), Izaiáš (85. Chmiel M.) - Kociolek Jan. Trenér: Kohút Dušan