Baník porazil Raškovice, vítězství zařídil Honza Kociolek

Další utkání zimní přípravy albrechtickým fotbalistům vyšlo. V sobotu 2. března na domácí umělé trávě Baníkovci vyhráli s týmem Raškovic 1:0. O vítězství Baníku v desátém přípravném utkání rozhodl v 71. minutě Honza Kociolek.

FK Baník Albrechtice - TJ Pražmo-Raškovice 1:0 (0:0)

V desátém zimním přípravném utkání Baníku byl soupeř TJ Pražmo-Raškovice. Tento tým Raškovic můžeme vidět i v soutěži našich hráčů v I. A třídě skupiny B. Pro informaci - podzimní utkání na našem hřišti v mistrovské soutěži skončilo nerozhodně 3:3. Teď už ale k sobotnímu utkání. Desáté přípravné utkání zimní přípravy rozhodla jediná branka utkání, kterou zaznamenal v 71. minutě Honza Kociolek. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal ani jedno mužstvo v prvním poločase nemělo žádnou velkou šanci na vstřelení branky, a tak první půle skončila bezbrankovou remízou 0:0. Druhý poločas už tak vyrovnanou partii nepřinesl, protože naši hráči měli několik velkých příležitosti (Žyla D., Kaleta, Kociolek Jakub, Smiga), ale proměnili jen jednu, a to v 71. minutě zásluhou Honzy Kociolka, který dostal krásnou přihrávku a střelou na vzdálenější tyčku hostující branky změnil a uzavřel skóre utkání na 1:0. Baník tak porazil mužstvo Raškovic 1:0.

Branka: 71. Kociolek Jan

Sestava Baníku: Jaček - Hanzel, Věčorek A., Věčorek T., Novák - Pařík M., Široký, Korzeniowski, Žyla D. - Kroužek, Kaleta. Střídali: Hekera, Kociolek Jan, Kociolek Jakub