Baník se s přípravou rozloučil remízou

Baník se na umělé trávě v Havířově utkal v posledním přípravném klání před startující jarní části s týmem TJ ČSAD Havířov a zápas se mu příliš nepovedl. S týmem TJ ČSAD Havířov naši hráči remizovali 1:1. Branku za naše hráče vstřelil Danek Žyla.

TJ ČSAD Havířov - FK Baník Albrechtice 1:1 (1:0)

Po prvním poločase Baník prohrával 1:0. Ve druhém poločase díky brance Danka Žyly jen vyrovnal, a tak generálka na mistrovské jarní boje skončila remízou 1:1.

Poslední přípravný zápas tak skončil remízou 1:1. Jarní debut čeká tým trenéra Tomáše Vychopně příští víkend, v neděli 24. března se od 15:00 představí na hřišti lídra tabulky, a to na půdě Vendryně. První jarní mistrovské utkání se, ale hraje na umělé trávě v Třinci.

Branka Baníku: Žyla Daniel

Sestava Baníku: Hekera - Hanzel, Věčorek A., Věčorek T., Žyla D. - Korzeniowski, Široký, Wojtyna, Pařík M., Borka - Kociolek Jan. Střídali: Novák L., Smiga, Závoda