Baník si připisuje vítězství s Horní Suchou

Baníkovci se na domácí umělé trávě utkali v sobotu 16. února s týmem TJ Depos Horní Suchá. Hráči Baníku vyhráli s týmem Horní Suché poměrem 4:1. Branky našeho týmu - Radim Smiga 2, Daniel Žyla a Marek Pařík.

FK Baník Albrechtice - TJ Depos Horní Suchá 4:1 (3:1)

Albrechtice v dalším přípravném zápase přivítali na domácí umělé trávě tým Horní Suché. Tým Tomáše Vychopně zvítězil 4:1. Tým Albrechtic byl hlavně v prvním poločase lepším týmem a hrozil převážně po levé straně, ale jak Danek Žyla, tak ani Marek Pařík do černého nemířili. Změna stavu přišla těsně před poločasem, a to v 33. minutě, kdy se prosadil nečekaně tým Horní Suché. Na rohu šestnáctky se dostal k míči hostující Ledvina a ten střelou o zadní tyčku otevřel skóre utkání - 0:1. Byla to první zajímavá situace na straně Horní Suché. Tým Suché, ale dlouho nevedl. V 38. minutě totiž srovnal na 1:1 střelou do odkryté branky Danek Žyla a aby toho nebylo málo pro přítomné fanoušky stihlo ještě domácí mužstvo vsítit do konce prvního poločasu dvě branky, a to nejdříve ve 40. minutě, když se prosadil střelou k tyčce osamocený Smiga - 2:1. Poločasový stav 3:1 stanovil ještě po pěkné akci střelou po centru do odkryté branky Marek Pařík. První poločas přípravného utkání byl 3:1. Ve druhém poločase už moc zajímavých akci nebylo, ale padla ještě jedna branka, a to z kopačky Smigy, který si v samostatném uniku na brankáře poradil a stanovil výsledek utkání, a to 4:1. Baníkovci tak porazily hráče Horní Suché 4:1.

Branky: 40. a 78. Smiga Radim, 38. Žyla Daniel, 42. Pařík Marek - 33. Ledvina David

Sestava Baníku v 1. poločase:

Jaček - Hanzel, Kaleta, Wojtyna, Novák - Závoda, Korzeniowski, Dorozlo, Pařík M. - Smiga, Žyla D.

Sestava Baníku v 2. poločase:

Jaček - Hanzel, Kaleta, Wojtyna, Novák - Závoda, Korzeniowski, Dorozlo, Pařík M. - Šlampiak, Žyla D. (65. Smiga)