Baník v posledním přípravném zápase porazil Horní Žukov 9:0

Vyvrcholením letní přípravy bylo utkání týmu Baníku Albrechtice na půdě týmu TJ Slovan Horní Žukov, nováčka I.B třídy. Sestava kolem trenéra Tomáše Vychopně si se svým soupeřem poradila s přehledem, do sítě Horního Žukova totiž padlo celkem devět branek. Baník tak zakončil letní přípravu suverénní výhrou.

TJ Slovan Horní Žukov - FK Baník Albrechtice 0:9 (0:5)

Stejně jako pro Horní Žukov, tak i pro Baník šlo o poslední přípravný duel před ostrým startem mistrovských zápasů.

První poločas měl Baník v jasně režii a domácí vůbec k ničemu nepustil, a tak první poločas skončil výsledkem 5:0 ve prospěch Baníku. Druhý poločas opět patřil jednoznačně hráčům trenéra Tomáše Vychopně. Baníkovci ve druhém poločase vstřelili ještě čtyři branky. Domácí si nevypracovali v utkání žádnou velkou příležitost a konečný výsledek tedy znamenal 9:0 pro Baníkovce. Suverénní a zasloužené vítězství.

Branky: Kociolek Jan 3, Izaiáš Tomáš 3, Kociolek Jakub 2, Korzeniowski Marek

FK Baník Albrechtice: Hekera - Kulhánek, Věčorek A., Wojtyna, Žyla D. - Šlampiak, Kociolek Jakub, Korzeniowski, Izaiáš - Hromada, Kociolek Jan

Nyní fotbalisty Baníku již čekají jen tréninky a poté v neděli 17. srpna vstoupí do nového soutěžního ročníku 2014/2015 mistrovským utkáním na půdě týmu TJ Bystřice. Zápas začíná v neděli 17. srpna na bystřickém stadionu v 17 hodin.