Baníkovci dostali varování, Baník Albrechtice - Nebory 2:2

Albrechtice se na umělé trávě v Třinci utkali v předposledním přípravném klání před startující jarní části soutěže s týmem TJ Nebory a zápas se příliš našim hráčům nepovedl. Fotbalisté Baníku totiž před nedělní generálkou remizovali na umělé trávě v Třinci poměrem 2:2. Branky zařídili za naše hráče Tomáš Wojtyna a Tomáš Věčorek.

TJ Nebory - FK Baník Albrechtice 2:2 (0:1)

V utkání chyběli zranění hráči Jaček Jan a Dorozlo David. Kvůli pracovním povinnostem chyběli Hekera Aleš, Široký Miloš a Kroužek Jiří, a tak neměl albrechtický trenér Vychopeň k dispozici kompletní kádr. Do branky Baníku se musel postavit dorostenec Kruczek Tomáš. Úvod zápasu patřil hráčům Baníku, kteří svého soupeře z Nebor dostali dobrým presingem pod mírný tlak. V prvním poločase padla jen jedna branka, a to z kopačky Tomáše Wojtyna, který proměnil po faulu na Korzeniowského pokutový kop. V prvním poločase měli naši hráči hodně příležitostí, ale pěkným akcím však chyběla lepší finální přihrávka či zakončení. První poločas tak skončil výsledkem 1:0 pro naše hráče. Ve druhém poločase potrestal za neproměněné šance dvěma góly tým Nebor naše hráče a bylo to rázem 2:1. Naši hráči ještě stihli do konce utkání vyrovnat, když se prosadil Tomáš Věčorek. Předposlední utkání našich hráčů tak skončilo výsledkem 2:2.

Ohlasy po utkání vedoucího mužstva našeho týmu: „Neproměňování šancí, naivita a malá odvaha vzít na sebe zodpovědnost. Zápas, který měl skončit vysokým vítězstvím našich hráčů minimálně 5:0, skončil 2:2.“

Branky Baníku: Wojtyna Tomáš z penalty, Věčorek Tomáš

Sestava Baníku: Kruczek - Hanzel, Věčorek A., Věčorek T., Čoček - Borka, Korzeniowski, Pařík M., Žyla D. - Kociolek Jan, Wojtyna. Střídali: Kaleta Tomáš, Béreš Emil, Novák Libor, Smiga Radim, Třaskalík Norbert, Závoda Jakub, Kociolek Jakub, Šlampiak Dominik