Baníkovci proti Hnojníku úspěšní

V dalším přípravném utkání změřili Albrechtice dnes 20. února od 17.00 hodin na domácí umělé trávě své síly s týmem TJ Sokol Hnojník. Zápas skončil vítězstvím našich hráčů 5:3. Branky našeho mužstva zařídili Honza Kociolek 3, Jirka Kroužek a Tomáš Kaleta.

FK Baník Albrechtice - TJ Sokol Hnojník 5:3 (1:1)

Baníkovci v dalším přípravném utkání změřili síly na domácí umělé trávě s týmem TJ Sokol Hnojník. Tým Baníku pod vedením Tomáše Vychopně zvítězili zaslouženě 5:3. Hosté celý zápas bránili v desíti hráčích na vlastní polovině a spoléhali na brejkové situace, a tak čekal Baníkovce těžký zápas, který začali dobře, když se jako první prosadil do sítě Hnojníku nekompromisní střelou Honza Kociolek. Hosté, ale ještě do poločasu vyrovnali s přispěním chybující obrany Albrechtic. První poločas tak skončil 1:1. Na začátku druhého poločasu se nečekaně dostal tým Hnojníku do vedení 2:1, když opět využili hosté chybu obrany po špatně rozehrávce. Ovšem domácí hráče tato branka nepoložila, ale naopak probudila, a tak domácí mužstvo do konce utkání určovalo tempo hry. Nejdříve po střele Korzeniowského, který trefil břevno, dorazil míč do branky Honza Kociolek. Po této brance na 2:2 přidali naši hráči ještě tři branky po pěkných akcích, a to z kopačky Jirky Kroužka, Honzy Kociolka, který zaznamenal hattrick v utkání a na 5:2 ještě upravil Tomáš Kaleta. Hosté těsně před koncem utkání jen snížili na konečných 5:3.

Branky Baníku: 19., 59. a 67.  Kociolek Jan, 62. Kroužek Jiří, 77. Kaleta Tomáš