Béčko prohrálo v prvním přípravném utkání 0:1

Zápas chudý na góly i brankové příležitosti skončil těsnou výhrou hostů z Horních Bludovic 1:0. Ti o své výhře rozhodli již v prvním poločase. Rezervní tým Baníku byl blízko vyrovnání ve druhém poločase po nařízení pokutového kopu, ale Kamilovi Smětakovi střelecký pokus brankář hostů zneškodnil.

V prvním přípravném utkání Albrechtičtí působili v úvodních minutách proti svému soupeři aktivně, ale postupem času se hrála vyrovnaná partie.

Přípravné střetnutí příliš brankových šancí nenabídlo, tu největší měli domácí hráči po centrech ze strany, ale ani jeden pokus se nevešel mezi tři tyče hostující branky. Horní Bludovice si za celý zápas vypracovali tři nebo čtyři nebezpečné situace. Jednu ale dokázali využít, když se na levé straně hřiště dostal k míči hostující hráč a dostal míč do albrechtické sítě. Skóre se již neměnilo, i když k tomu měl rezervní tým Baníku hodně blízko ve druhém poločase, kdy byla nařízena penalta po faulu hostující hráče, ale exekutor pokutového kopu Kamil Směták skóre nezměnil, jelikož hostující brankář jeho střelecký pokus zneškodnil. A když neprošla do sítě hostující branky ani tvrdá střela Dana Uhrina, tak mužstvo B týmu Baníku v prvním přípravném utkání zimní přípravy prohrálo těsně 0:1.

FK Baník Albrechtice B - FC Horní Bludovice 0:1 (0:1)

Sestava Baníku (1. poločas): Chmiel J. - Sobinovský T., Skorka, Paliatka, Palowski R. - Vlašic J., Machýček, Korzeniowski, Šteglík P. - Morcinek, Sobinovský M.

Sestava Baníku (2. poločas): Chmiel J. - Koziel R., Uhrin D., Kazík, Chmiel M. - Kardoš, Korzeniowski, Směták, Palowski A. - Linhart, Jeriga

Další přípravné utkání v rámci zimní přípravy čeká na hráče rezervního týmů Baníku v sobotu 28. února na domácí umělé trávě, když od 15.00 hodin se střetnou s týmem TJ Lokomotiva Louky.