Béčko zahájilo remízou

Úvodní utkání premiérového nového ročníku pro albrechtické béčko na domácí půdě s týmem TJ Lokomotiva Louky skončilo remízou 2:2 a B-tým Baníku si tak muže hned v prvním mistrovském utkání připsat bodový zisk. Premiérové mistrovské utkání tak skončilo remízou 2:2, když první branku vstřelil Jaroslav Kvapil a druhý gól Baníku zaznamenal Marek Jeriga.

FK Baník Albrechtice B - TJ Lokomotiva Louky 2:2 (1:1)

Premiérové mistrovské utkání našeho B-týmu se hrálo za úmorného vedra a před velice pěknou návštěvou se hrál výborný, bojovný fotbal z obou dvou stran. Přítomní diváci viděli i čtyři góly. První gól přišel hned ze startu ve 2. Minutě, kdy posla hosty do vedení 0:1 Egri Michael. Hosté se ale dlouho z vedení neradovali, jelikož ve 4. minutě se z přímého volného kopu prosadil hlavou zkušený Jaroslav Kvapil. Velkou příležitost měl v prvním poločase na vstřelení branky Pavel Šteglík ale hostující gólman ho vychytal. První poločas tak skončil 1:1. Ve druhém poločas viděli diváci na obou stranách po jednom gólu. První branka ve druhém poločase přišla v 53. minutě, kdy se prosadil Marek Jeriga. Hosté vyrovnali v 60. minutě zásluhou Juščíka Karla z velmi přísné odpískané penalty. Brankář Jakub Chmiel penaltu zneškodnil, ale míč vyrazil před sebe odkud ho Juščík Karel poslal do sítě a vyrovnal na konečných 2:2. V sobotu 9. srpna tedy vydařené úvodní premiérové mistrovské utkání B-týmu ke kterému chybělo jen vítězství.

Branky: 4. Kvapil Jaroslav, 53. Jeriga Marek - 2. Egri Michael, 60. Juščík Karel z pen., Počet diváků: cca 120

FK Baník Albrechtice B: Chmiel J. - Paliatka, Sobinovský T., Machýček, Ciesla - Chmiel M., Hawlasek L., Morcinek, Šteglík P. - Kvapil J., Jeriga. Střídali: Legindi, Byrtus M., Vlašic J., Kruczek, Kazík

TJ Lokomotiva Louky: Taussig - Novák J., Lukosz, Konderla, Piskorz - Cichovský, Madari, Iwaszek, Juščík - Čonka, Egri. Střídali: Mikuš

Další mistrovský zápas hraje Baník Albrechtice B v neděli 17. srpna v 17 hodin v Horních Bludovicích.