Bod je ztrátou, Sedliště - Baník Albrechtice 2:2

Baníkovci se v sobotu představili v dalším mistrovském utkání v 1. A třídě skupiny B, kdy je čekal souboj na hřišti týmů TJ BDSTAV Sedliště. Domácí se ve 29. minutě dostali zásluhou Krejčoka do vedení. Za Baník však stihl ještě v prvním poločase vyrovnat z pokutového kopu sám faulující Jan Kociolek, který ve druhém poločase dostal v 64. minutě Baník svým druhým gólem do vedení. Domácí však dokázali Kožušníkem v 72. minutě vyrovnat na konečných 2:2. Přes převahu Baníku a nespočet zahozených šancí skončilo tak utkání v Sedlišti remízou 2:2 a bod je tak pro Baník podle průběhu utkání málo. Albrechtičtí fotbalisté tak nechali Sedlištím bod, zbylé dva v Sedlišti zbůhdarma nechali ležet.

TJ BDSTAV Sedliště - FK Baník Albrechtice 2:2 (1:1)

Branky: 29. Krejčok Dominik, 72. Kožušník Václav - 39. z pok. kopu a 64. Kociolek Jan, ŽK: 82. Bílek Miroslav - 82. Goj Jaroslav, 90. Vagner Lukáš, Rozhodčí: Jedlička Jan - Kubáček Vojtěch, Podracký Pavel, Počet diváků: 65

TJ BDSTAV Sedliště: Šupolík - Němec, Krischke (52. Sekanina), Bílek, Kožušník - Vlček (61. Pohludka), Kaňok, Bilas René - Bilas Robin, Krejčok, Majer Dominik (74. Foukal). Trenér: Majer Daniel

FK Baník Albrechtice: Směták - Kulhánek (46. Klus), Věčorek, Hovůrka, Vagner - Kociolek Jakub, Korzeniowski, Žyla D., Izaiáš (46. Pasz, 83. Dorozlo) - Chumchal, Kociolek Jan (68. Goj). Trenér: Kohút Dušan

Autor: Marek Chmiel