Další vítězství si baníkovci připsali proti Horním Bludovicím, vyhráli 6:1

K šestému přípravnému utkání v rámci zimní přípravy si fotbalisté Baníku pozvali ve středu 4. března účastníka Okresního přeboru FC Horní Bludovice. V tomto přípravném utkání A tým Baníku v pohodě a zaslouženě zvítězil výsledkem 6:1, po poločase 4:0. Branky Baníku zaznamenali David Dorozlo 2, Jakub Kociolek, Miloš Široký, Tomáš Wojtyna a Jan Kociolek z pokutového kopu.

FK Baník Albrechtice - FC Horní Bludovice 6:1 (4:0)

Baníkovci v šestém přípravném utkání v rámci zimní přípravy v prvním poločase svého soupeře z Bludovic nepustili takřka za svoji polovinu hřiště a hrálo se jen na polovině hostujícího týmu, a tak poločasový stav byl 4:0 a mohl být o hodně vyšší, když Baníkovci nastřelili i dvě tyčky. V prvním poločase za Baník zaznamenali branky Jakub Kociolek, David Dorozlo, Miloš Široký a posledním střelcem v prvním poločase byl Tomáš Wojtyna.

Ve druhém poločase padlý celkem tři branky. O tu první se postaral z pokutového kopu Jan Kociolek, hosté pote z rohového kopu snížili a o poslední trefu do soupeřovy sítě se zasloužil svým druhým gólem v utkání David Dorozlo. Baníkovci tak svého soupeře jednoznačně hlavně v první půli přehráli a zaslouženě zvítězili 6:1, a to konečný výsledek mohl být o hodně vyšší, ale baníkovci další své šance neproměnili, a k tomu neproměnili i jeden pokutový kop.

Branky Baníku: Dorozlo David 2, Kociolek Jakub, Široký Miloš, Wojtyna Tomáš, Kociolek Jan z pok. kopu

FK Baník Albrechtice: Směták - Šlampiak, Věčorek A., Kroužek, Žyla D. - Korzeniowski, Široký, Dorozlo, Kociolek Jakub - Kociolek Jan, Wojtyna. Střídali: Hekera, Izaiáš, Kulhánek, Smiga, Chmiel Marek

Další přípravný zápas čeká na Baníkovce již v sobotu 7. března od 10.30, kdy na domácí půdě přivítají hráče SK Šenov. Jak toto utkání dopadne, vás budeme informovat na našem webu.