Dorost v prvním přípravném utkání prohrál

Dorostenci odehráli ve středu 6. února na domácí umělé trávě v rámci zimní přípravy první utkání. Jejich soupeřem byl tým MFK Havířov U17. Tým Havířova naše hráče porazil výsledkem 7:3. Po poločase byl stav 2:1 pro naše dorostence.

FK Baník Albrechtice (Dorost) - MFK Havířov U17 3:7 (2:1)

Branky Baník Albrechtice: Glac Rafael, Izaiáš Tomáš, Kruczek Tomáš

Sestava Baník Albrechtice: Adamec Dalibor - Sliwka Daniel, Gorgol Karel, Hurych Jan, Mráz Erik - Jonszta David, Glac Rafael, Machýček Radim, Izaiáš Tomáš - Novák Václav, Kruczek Tomáš. Střidali: Koch Patrik, Švec Stanislav, Konya Michal

Dorost odehrál ve středu 6. února v rámci zimní přípravy první utkání, které přineslo z obou stran pohledný a bojovný zápas. První poločas zápasů našim hráčům vyšel jak výsledkové tak herně. Nato že to byl první zápas v přípravě tak kluci, bojovali, byli aktivní v pohybu. A je jen škoda, že neudrželi poločasový stav, který byl ve prospěch našich hráčů 2:1 a mohl být i o hodně vyšší. Druhý poločas po prostřídání některých hráčů nebyl jako první, ale i tak to byl pohledný fotbal na první přípravné utkání. V prvním přípravném utkání zkoušel trenér Lankoči i některé nové tváře, a to hráči Honza Hurych, Karel Gorgol a střídající hráči Standa Švec a Michal Konya. A jak už bylo řečeno tak nato, že to bylo v rámci zimní přípravy první utkání, tak toto utkání ukázalo věci na kterých se dá stavět dál.