Dorostenci ve druhém přípravném utkání hráli nerozhodně

Dorostenci sehráli ve čtvrtek 24. července v Havířově druhé přípravné utkání v rámci letní přípravy. Soupeřem našich dorostenců ve druhém přípravném utkání byl tým MFK Havířov. Ve druhém přípravném utkání naši hráči hráli nerozhodně 3:3, kdy po poločase byl stav utkání 3:0 pro hráče Havířova. Naši hráči po bojovném a kolektivním výkonů hlavně ve druhém poločase skóre vyrovnali a mohli dokonce i zvítězit. Branky Baníku zaznamenali Stanislav Palowski dvě a David Jonszta se trefil jednou.

MFK Havířov - FK Baník Albrechtice (Dorost) 3:3 (3:0)

Branky Baníku: Palowski Stanislav 2, Jonszta David

Sestava Baníku: Adamec Dalibor - Kloza Tomasz, Sliwka Daniel, Wrobel Daniel, Švec Stanislav - Jonszta David - Uhrin Daniel, Parchanský Patrik, Kubica Tomáš, Štromp Jan - Palowski Stanislav. Střídali: Valík Václav, Koňczyna David, Mička Jakub

Další přípravné utkání sehrají naši dorostenci pravděpodobně ve čtvrtek 31. července, kdy se představí na domácí půdě, kde bude soupeřem našich dorostenců tým TJ Dolní Datyně. Začátek utkání upřesníme později.