Dorostencům se vstup do zimního turnaje vydařil

Do Zimního turnaje FK Baník Albrechtice vstoupili dorostenci FK Baník. Ti se v prvním kole turnaje střetli s druhým celkem Okresního přeboru sk. B okres Frýdek-Místek, s Bystřicí. Baník v zápase dvakrát v prvním poločase prohrával ale však vždy dokázala brzy srovnat a dokonce ještě prvního poločasu skóre otočit ve svůj prospěch. Po prvním poločase bylo skóre ve prospěch dorostenců Bnaíku 4:2. Ve druhém poločase Baník pak potvrdil vítězství Baníku brankou na 5:2 Stanislav Palowski. Mezi střelce Baníku se tak zapsal dvakrát Stanislav Palowski a třikrát Davdi Jonszta, který stihl vstřelit tři branky již za jeden poločas. Dorost Baníku tak vstoupil do osmého ročníku zimního turnaje zaslouženým vítězstvím.

FK Baník Albrechtice (Dorost) - TJ Bystřice 5:2 (4:2)

Branky: Rusz Dominik (0:1), Jonszta David (1:1), Szmek Erik (1:2), Palowski Stanislav (2:2), Jonszta David (3:2), Jonszta David (4:2), Palowski Stanislav (5:2)

Sestava Baníku: Valík Václav - Uhrin Daniel, Sliwka Daniel, Robenek Dominik, Kloza Tomasz - Konczyna David, Parchanský Patrik, Broda Marek, Štromp Jan - Palowski Stanislav, Jonszta David. Střidali: Galganek Daniel