Gól v poslední minutě zajistil B týmu bod

B týmu Baníku ve třetím mistrovském utkání v Okresním přeboru doma v sobotu 23. srpna s týmem SK Slavoj Petřvald remizoval 2:2, kdy po poločase prohrával 1:2. První branku rezervního týmu vstřelil Milan Morcinek a druhou zaznamenal Radim Machýček.

FK Baník Albrechtice B - SK Slavoj Petřvald 2:2 (1:2)

Ve 3. kole Okresního přeboru přijel do Albrechtic tým Slavoje Petřvald. B tým Baníku chtěl v zápase odčinit minulý neúspěch v Horních Bludovicích. Nepovedl se mu ale první poločas. Hned na začátku zápasu začaly padat branky. Nejdříve hned ze stratu utkání utekl hostující obraně Milan Morcinek a nezaváhal - 1:0. Hosté v 18. minutě vyrovnali skóre utkání. To však nebylo ještě vše. Ve 36. minutě bylo ještě hůř. Hosté měli před šestnáctkou Baníku výhodu přímého volného kopu, kterou kapitán hostů využil a nechytatelnou střelou se nemýlil – 1:2. Ve druhé půli Baník sice svého soupeře zatlačil na jeho polovinu, ale dlouho nemohl překonat petřvaldskou obranu. Po celý druhý poločas a hlavně ke konci utkání létali míče kolem hostující branky a nakonec se domácí dočkali. Přímý volný kop poslal Hawlasek na naběhnutého Radima Machýčka a ten zakončil a bylo vyrovnáno - 2:2. Poté chtěli ještě baníkovští hráči B týmu strhnout vítězství na svou stranu, ale stav se již neměnil. B tým Baníku se tak rozešel se Slavojem Petřvald smírně 2:2 a připsal si tak po tomto utkání alespoň jeden bod.

Branky: 2. Morcinek Milan, 90. Machýček Radim - 18. a 36. Hosté

FK Baník Albrechtice B: Chmiel J. - Chmiel M., Paliatka, Machýček, Legindi - Palowski A. (46. Palowski R.), Hawlasek L., Šteglík P. (72. Kruczek) - Morcinek, Směták, Byrtus (46. Jeriga)

Další mistrovský zápas hraje Baník Albrechtice B již ve středu 27. srpna v 17 hodin na půdě soupeře, a to na hřišti týmu FK Těrlicko.