Historické tabulky

IV. třída - 1961/1962

-

IV. třída - 1964/1965

-

IV. třída - 1965/1966

Pořadí Tým Skoré Body
1. Sokol Poruba 52:21 26
2. RH Český Těšín 50:30 24
3. Sokol Bludovice 49:24 23
4. Slavoj Rychvald 44:24 20
5. Baník 9. květen Albrechtice 39:37 17
6. Sokol Těrlicko 31:43 11
7. Sokol Petrovice 33:54 11
8. ČSAD Havířov 27:58 8
9. Sokol Horní Lutyně 19:56 4

-

III. třída - 1978

-

III. třída - 1979

-

Okresní přebor - 1980

-

Okresní přebor - 1981

-

II. třída krajský přebor - 1984/1985

Pořadí Tým  Zápasů Skoré Body
1. Bystřice 26 51:33 34
2.  Sokol Baška 26 50:45 29
3.  Vál. Frýdek - Místek 26 43:30 27
4.  Horní Suchá "B" 26 41:35 27
5. Sl. Český Těšín 26 34:36 27
6. AZ Havířov 26 29:33 27
7. Sokol Dobrá 26 30:35 26
8. ČSAD Havířov 26 41:36 25
9. Sokol Dolní Lutyně 26 34:45 25
10. Sokol Kozlovice 26 47:46 24
11. Baník Albrechtice 26 33:33 24
12. Sokol Věřňovice 26 41:46 24
13. Sp. Kovona 26 40:47 24
14. Fučík Orlová 26 41:52 21

-

II. třída krajský přebor - 1985/1986

-

I. třída krajská soutěže - 1988/1989

-

I. třída krajská soutěže - 1990/1991

-

Slezský župní přebor - 1991/1992

-

Slezský župní přebor - 1992/1993

-

Slezský župní přebor - 1993/1994

-

Moravskoslezská divize skupina E - 1994/1995

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  SK Hranice  30  18    6    6  65:36  60
   2.  Karviná - Vít. "B"  30  18    6    6  65:31  60
   3.  Sl. Frýdek - Místek  30  16    7    7  54:31  55
   4.  Spartak Hulín  30  14    7    9  51:37  49
   5.  Zábřeh n. M.  30  14    6  10  47:40  48
   6.  Val. Meziříčí  30  11  10    9  60:51  43
   7.  M. Albrechtice  30  12    7  11  39:37  43
   8.  Důl Albrechtice  30  12    5  13  56:59  41
   9.  Havířov "B"  30  11    7  12  38:37  40
 10.  SK Prostějov  30  11    6  13  52:44  39
 11.  Sj. Bruntál  30  11    6  13  42:42  39
 12.  Nový Jičín  30  11    6  13  50:52  39
 13.  Orlová  30  11    4  15  50:54  37
 14.  Vratimov  30    9    6  15  37:51  33
 15.  Kopřivnice  30    9    6  15  39:57  33
 16.  Lutín  30    3    2  25  17:98  11

-

Moravskoslezská divize skupina E - 1995/1996

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  Krnov  30  21    5    4  61:25  68
   2.  Mohelnice  30  18    6    6  55:34  60
   3.  SK Hranice  30  16    7    7  57:32  55
   4.  Frýdek - Místek  30  12    9    9  45:34  45
   5.  Nový Jičín  30  13    5  12  47:45  44
   6.  Sj. Bruntál  30  12    6  12  48:53  42
   7.  Kroměříž  30  12    5  13  52:47  41
   8.  M. Albrechtice  30  12    5  13  41:37  41
   9.  Vratimov  30  12    5  13  44:46  41
 10.  KD Karviná  30  11    6  13  31:36  39
 11.  Zábřeh n. M.  30  10    8  12  43:36  38
 12.  B. Albrechtice  30  10    6  14  32:42  36
 13.  Spartak Hulín  30    8  11  11  39:50  35
 14.  Val. Meziříčí  30    9    6  15  41:55  33
 15.  Rožnov  30    9    4  17  37:49  31
 16.  Orlová  30    4    4  22  26:78  16

-

Moravskoslezská divize skupina E - 1996/1997

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  Vratimov  30  19    5    6  64:24  62
   2.  Holice  30  17    5    8  56:32  56
   3.  Karviná "B"  30  16    4  10  55:28  52
   4.  Bystřice  30  14    6  10  48:46  48
   5.  Nový Jičín  30  13    8    9  45:41  47
   6.  Zábřeh n. M.  30  13    7  10  47:41  46
   7.  Kroměříž  30  12    7  11  40:40  43
   8.  SK Hranice  30  10  10  10  49:45  40
   9.  Důl Albrechtice  30  12    4  14  35:38  40
 10.  M. Albrechtice  30  11    5  14  38:48  38
 11.  Šumperk  30   9  10  11  36:44  37
 12.  Sj. Bruntál  30    9  10  11  35:56  37
 13.  Frýdek - Místek  30    9    9  12  40:55  36
 14.  Val. Meziříčí  30  11    2  17  46:55  35
 15.  Mohelnice  30    7  11  12  33:39  32
 16.  Spartak Hulín  30    4    5  21  26:61  17

-

Moravskoslezská divize skupina E - 1997/1998

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  SK Hranice  30  19    9    2  77:32  66
   2.  Holice  30  20    4    6  83:39  64
   3.  Muglinov  30  16    8    6  70:42  56
   4.  Zabřeh n. M.  30  13    5  12  50:43  44
   5.  Nový Jičín  30  10  12    8  48:37  42
   6.  Třinec "B"  30  11    8  11  45:54  41
   7.  Val. Meziříčí  30  10    8  12  56:56  38
   8.  Karviná "B"  30  10    8  12  44:44  38
   9.  VP Frýdek - Místek  30  10    8  12  41:47  38
 10.  Šumperk  30  10    8  12  45:54  38
 11.  Chropyně  30  10    7  13  35:46  37
 12.  B. Albrechtice  30    8  11  11  41:47  35
 13.  M. Albrechtice  30    9    6  15  43:66  33
 14.  Kroměříž  30    8    8  14  49:55  32
 15.  Bruntál  30    9    5  16  43:76  32
 16.  ŽD Bohumín  30    8    3  19  42:74  27

-

Moravskoslezská divize skupina E - 1998/1999

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  Holice  30  26    3    1  78:15  81
   2.  Nový Jičín  30  17    4    8  54:33  55
   3.  B. Albrechtice  30  15    4  11  38:37  49
   4.  Muglinov  30  13    7  10  51:48  46
   5.  VP Frýdek - Místek  30  13    6  11  46:45  45
   6.  Kravaře  30  12    8  10  46:41  44
   7.  M. Albrechtice  30  11  10    9  44:40  43
   8.  Zabřeh n. M.   30  11    7  12  42:47  40
 9.  Rýmařov  30  11  5  14  40:53  38
 10.  Chropyně  30  10    7  13  37:43  37
 11.  Val. Meziříčí  30  10    7  13  50:57  37
 12.  Karviná "B"  30    8    9  13  44:46  33
 13.  Kroměříž  30    9    6  15  33:57  33
 14.  Šumperk  30    8    8  14  33:41  32
 15.  Prostějov "B"  30    7    6  17  33:55  27
 16.  Bystřice n. O.  30    5    9  16  23:43  24

-

Moravskoslezská divize skupina E - 1999/2000

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  Bystřice p. H.  30  21    3    6  71:34  66
   2.  Nový Jičín  30  19    5    6  69:29  62
   3.  SK Dětmarovice  30  17    9    4  59:26  60
   4.  Zabřeh n. M.  30  18    5    7  56:43  59
   5.  Kravaře  30  13  10    7  48:32  49
   6.  M. Albrechtice  30  12    9    9  39:44  45
   7.  R. Albrechtice  30  11    9  10  43:39  42
   8.  Rýmařov  30  11    8  11  38:40  41
   9.  Kroměříž  30  11    6  13  47:36  39
 10.  Karviná "B"  30  10    6  14  31:41  36
 11.  Val. Meziříčí  30  10    3  17  40:49  33
 12.  Šumperk  30    8    8  14  33:52  32
 13.  Bruntál  30    9    5  16  33:56  32
 14.  VP Frýdek - Místek  30  10    1  19  39:44  31
 15.  Muglinov  30    9    2  19  45:76  29
 16.  Krnov  30    3    2  25  23:83  11

-

Moravskoslezská divize skupina E - 2000/2001

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  SK Hranice  30  20    7    3  73:23  67
   2.  Nový Jičín  30  19    8    3  65:27  65
   3.  Zábřeh n. M.  30  18    4    8  72:45  58
   4.  Kravaře  30  16    7    7  48:32  55
   5.  Šumperk  30  15    7    8  51:42  52
   6.  Karviná "B"  30  15    6    9  84:38  51
   7.  Kroměříž  30  15    6    9  78:43  51
   8.  B. Albrechtice  30  15    6    9  63:48  51
   9.  Rýmařov  30  12    7  11  60:54  43
 10.  M. Albrechtice  30  13    3  14  48:60  42
 11.  SK Dětmarovice  30  11    8  11  56:50  41
 12.  Val. Meziříčí  30  11    5  14  51:61  38
 13.  Orlová  30  11    5  14  50:67  38
 14.  Lipová  30    8  10  12  35:40  34
 15.  Velké Losiny  30    8    6  16  52:79  30
 16.  Bruntál  30    7    3  20  21:87  24

-

Moravskoslezská divize skupina E - 2001/2002

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  SK Hranice  30  22    4    4  71:31  70
   2.  SK Dětmarovice  30  17    8    5  55:33  59
   3.  Nový Jičín  30  16    5    8  58:34  53
   4.  Lok. Petrovice  30  13  11    6  55:35  50
   5.  Horká n. M.  30  10  12    8  38:34  42
   6.  Český Těšín  30  11    9  10  34:38  42
   7.  Dolní Hranice  30  11    7  12  41:44  40
   8.  R. Albrechtice  30  12    3  15  34:42  39
   9.  Rýmařov  30  10    7  13  49:47  37
 10.  M. Albrechtice  30  10    7  13  44:46  37
 11.  Kravaře  30    9  10  11  32:36  37
 12.  Val. Meziříčí  30  11    3  16  58:69  36
 13.  Orlová  30    9    7  14  38:43  34
 14.  Lipová  30    9    7  14  37:43  34
 15.  Velké Losiny  30  10    3  17  36:65  33
 16.  Bílovec  30    5    7   18  30:62  22

-

Moravskoslezská divize skupina E - 2002/2003

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  Nový Jičín  30  23    7  0    76:18  76
   2.  1. Valašský FC  30  21    5  4    83:24  68
   3.  Hlučín  30  19    4  7    78:38  61
   4.  Kravaře  30  14    6  10    54:36  48
   5.  Zabřeh n. M.  30  13    8    9    51:34  47
   6.  B. Albrechtice  30  12    8  10    36:29  44
   7.  Velké Losiny  30  11    8  11    44:46  41
   8.  Lipník  30  11    7  12    55:44  40
   9.  M. Albrechtice  30  12    3  15    52:51  39
 10.  Rýmařov  30  11    6  13    43:56  39
 11.  Český Těšín  30  10    8  12    41:35  38
 12.  Val. Meziříčí  30  11    4  15    53:65  37
 13.  Orlová  30    9    8  13    49:55  35
 14.  Dolní Hranice  30    8    7  15    33:51  31
 15.  Lok. Petrovice  30    4    3  23  39:100  15
 16.  Karviná  30    3    4  23  17:122  13

-

Moravskoslezská divize skupina E - 2003/2004

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  Hlučín  30  21    5    4  83:25  68
   2.  Opava "B"  30  19    7    4  65:21  64
   3.  Zábřeh n. M.  30  19    4    7  47:28  61
   4.  1. Valašský FC  30  18    4    8  73:35  58
   5.  Mokré Lazce  30  14    5  11  46:32  47
   6.  Orlová  30  12    5  12  40:48  42
   7.  Český Těšín  30  11    7  12  35:35  40
   8.  M. Albrechtice  30  11    5  14  45:57  38
   9.  Kravaře  30  10    7  13  45:49  37
 10.  Králová 1954  30  10    5  15  46:52  35
 11.  SK Dětmarovice  30  10    5  15  31:55  35
 12.  B. Albrechtice  30    9    7  14  28:43  34
 13.  Velké Losiny  30  10    4  16  40:59  34
 14.  Lipník  30    9    6  15  37:52  33
 15.  Val. Meziříčí  30    9    2  19  37:73  29
 16.  Rýmařov  30    7    3  20  35:68  24

-

Moravskoslezská divize skupina E - 2004/2005

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  Jakubčovice n. O.  30  20    7    3  69:22  67
   2.  Kravaře  30  16    7    7  44:29  55
   3.  Zabřeh n. M.  30  15    6    9  49:31  51
   4.  Opava "B"  30  15    6    9  60:43  51
   5.  Karviná  30  15    5  10  59:51  50
   6.  Orlová  30  12    8  10  42:29  44
   7.  Velké Karlovice  30  13    5  12  45:51  44
   8.  Český Těšín  30  12    5  13  38:40  41
   9.  Frýdek - Místek  30  11    5  14  43:56  38
 10.  M. Albrechtice  30    9    9  12  41:48  36
 11.  Král Nové Sady  30    9    8  13  39:57  35
 12.  SK Dětmarovice  30    8  10  12  34:39  34
 13.  Velké Losiny  30    9    6  15  45:61  33
 14.  B. Albrechtice  30    8    7  15  34:39  31
 15.  Mikulovice  30    9    4  17  36:57  31
 16.  1. Valašský FC  30    7    6  17  43:68  27

-

Moravskoslezská divize skupina E - 2005/2006

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  Fulnek  30  23    6    1  77:23  75
   2.  Frýdek - Místek  30  21    5    4  80:26  68
   3.  MFK Karviná  30  15    7    8  56:32  52
   4.  Konice  30  16    4  10  48:32  52
   5.  Český Těšín  30  13    9    8  46:43  48
   6.  Zábřeh n. M.  30  13    7  10  61:43  46
   7.  M. Albrechtice  30  12    7  11  38:40  43
   8.  Velké Karlovice  30  12    7  11  46:49  43
   9.  Frenštát p. R.  30  12    7  11  40:43  43
 10.  Orlová  30  12    6  12  39:30  42
 11.  Kravaře  30  10    9  11  32:34  39
 12.  SK Dětmarovice  30    9    8  13  35:45  35
 13.  B. Albrechtice  30    9    6  15  31:45  33
 14.  Král. Nové Sady  30    8    1  21  34:75  25
 15.  Horká n. M.  30    4    4  22  24:70  16
 16.  Velké Losiny  30    2    5  23  27:84  11

-

Moravskoslezská divize skupina E - 2006/2007

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  Kroměříž  30  23    4    3  77:22  73
   2.  SK Dětmarovice  30  14  10    6  54:38  52
   3.  Spartak Hulín  30  14    9    7  56:27  51
   4.  FS Napajedla  30  14    8    8  42:35  50
   5.  TVD Slavičín  30  14    6  10  64:34  48
   6.  Rýmařov  30  13    3  14  46:59  42
   7.  Otrokovice  30    9  13    8  40:36  40
   8.  Orlová  30  10  10  10  38:35  40
   9.  Kravaře  30  11    7  12  44:47  40
 10.  Bystřice p. H.  30    9  11  10  45:49  38
 11.  Velké Karlovice  30  10    8  12  40:53  38
 12.  Frenštát p. R.  30    9    8  13  34:45  35
 13.  M. Albrechtice  30    8    8  14  36:44  32
 14.  B. Albrechtice  30    8    7  15  39:56  31
 15.  Český Těšín  30    8    4  18  45:79  28
 16.  Lok. Petrovice  30    4    8  18  36:74  20

-

Krajský Přebor - Moravskoslezský kraj - 2007/2008

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  VOKD Poruba  30  19    8    3    84.27  65
   2.  Háj ve Slezsku  30  18    4    8    78:44  58
   3.  Odra Petřkovice  30  16    9    5    63:36  57
   4.  Pustá Polom  30  16    7    7    47:30  55
   5.  Krnov  30  15    6    9    73:42  51
   6.  B. Albrechtice  30  13  10    7    76:45  49
   7.  Lískovec  30  14    3  13    70:72  45
   8.  Frýdlant n. O.  30  12    7  11    59:54  43
   9.  Český Těšín  30  11    8  11    53:50  41
 10.  Bohumín  30  11    5  14    51:61  38
 11.  Vratimov  30  11    5  14    50:67  38
 12.  Oldřišov  30    9  10  11    68:79  37
 13.  Lok. Petrovice  30    8    7  15    43:59  31
 14.  Bruntál-St. Město  30    8    7  15    57:79  31
 15.  Bystřice  30    8    5  17    34:69  29
 16.  NFC Lichnov  30    0    1  29  28:120    1

-

Krajský Přebor - Moravskoslezský kraj - 2008/2009

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  Jakubčovice n. O.  30  19    9    2    68:26  66
   2.  Český Těšín  30  18    7    5    76:31  61
   3.  Nový Jičín  30  18    4    8    81:39  58
   4.  Lok. Petrovice  30  16  10    4    76:37  58
   5.  B. Albrechtice  30  15    7    8    51:37  52
   6.  Krnov  30  14    8    8    44:36  50
   7.  Oldřišov  30  14    5  11    67:61  47
   8.  Odra Petřkovice  30  12    7  11    60:54  43
   9.  Frýdlant n. O.  30  11    9  10    45:50  41
 10.  Pustá Polom  30  10  10  10    54:44  40
 11.  Háj ve Slezsku  30  12    4  14    67:68  40
 12.  Bohumín  30  10    9  11    50:46  39
 13.  Lískovec  30    8    6  16    58:74  30
 14.  Vratimov  30    5    3  22  40:101  18
 15.  Bohuslavice  30    3    4  23    34:79  13
 16.  Bruntál-St. Město  30    2    4  24  34:122  10

-

Krajský Přebor - Moravskoslezský kraj - 2009/2010

 Pořadí  Tým  Zápasů  Výher  Remíz  Proher  Skoré  Body
   1.  Lískovec  30  24    3    3    97:28  75
   2.  Lok. Petrovice  30  19    7    4    75:28  64
   3.  Nový Jičín  30  20    3    7    78:34  63
   4.  Frenštát p. R.  30  14    5  11    42:39  47
   5.  Hradec n. M.  30  14    5  11    59:57  47
   6.  Háj ve Slezsku  30  13    6  11    56:60  45
   7.  Pustá Polom  30  12    8  10    43:31  44
   8.  SK Čeladná  30  13    4  13    53:43  43
   9.  Krnov  30  12    5  13    59:60  41
 10.  Odra Petřkovice  30  12    4  14    49:59  40
 11.  Oldřišov  30  11    5  14    46:60  38
 12.  Český Těšín  30  11    5  14    47:52  38
 13.  Frýdlant n. O.  30    7  10  13    33:61  31
 14.  Bohumín  30    9    4  17    31:53  31
 15.  B. Albrechtice  30    9    4  17    36:54  31
 16.  Vratimov  30    0    2  28  17:102    2

(modře - postup, červeně - sestup)

-

Ostatní tabulky budo doplněny pozdějí...

Z pozdravem všech fandů Baníku admin-maro