Informace pro rodiče

Stránky starší přípravky budou od léta sloužit klukům ročníku 2007 + 2008

 

Trenéři: Hawlasek Lukáš 734 470 951, Mato Ondřej  731 169 817, Glogar Lukáš 737 851 473

 

                                                           

NUTNÉ!!! Budeme potřebovat od každého dítěte potvrzení lékaře, že je dítě schopné hrát fotbal!!! Do začátku sezóny!!!

 

Tréninkový plán na týden od 21.8. - 27.7. 2017

 

Čtvrtek 24.8. - od 17:30 domácí přátelské utkání s MFK Karviná (info níže)

Pátek 25.8. 17:00 trénink areál FK B.Albrechtice

 

 

                                                                                                                                                                       

Pozor změna!!!Domácí přátelské utkání s MFK Karviná se odehraje o den později a to ve čtvrtek 24.8. od 17:30 . Utkání se týká ročníku 2007+2008 seboou kopačky,chrániče,ručník. Dresy budou.

Nominace: Hruška,Hawlasek,Míček,Fulop,Pařík,Pawlas,Grabowská,Gajdošová,Hanzel,Sojka,Klimsza,Kania,Kunčický,Rzyman
 
 

Dne 27.8. neděle,se zúčastníme fotbalového turnaje v Petřvaldu u Karviné ( memoriál Miroslava Pyszného ). . Začátek v 9:00, odjezd od dělnického domu 8:00, sebou kopačky,chrániče,ručník,svačinku,pití...návrat cca ve 14:00.

Nominace: Kunčický,Hruška,Míček,Pawlas,Sojka,Fulop,Gajdošová,Pařík,Daňhel,Cyž,Recman,Hawlasek,Šlampiak
 

Okresní soutěž starších přípravek zahájíme ve čtvrtek 31.8. domácím utkáním proti týmu TJ PETŘVALD, začátek 17:00, sraz + nominace bude upřesněna.

Dne 2.9. sobota, se zúčastníme fotbalového turnaje s Baníčky, který se odehraje v Těrlicku. Turnaj je určen ročníku 2008/2009 a je to odložený turnaj z jarní části...

 

 
 
Pokřik mladší + starší přípravky ( do začátku sezóny nutné naučit, kdo ještě neumí )
 

Jsme Albrechtický Baníček , fotbal je náš koníček.

My fotbálek milujem , hrozně rádi trénujem.

Fotbalem se bavíme , na hřišti však řádíme.

 
 
Seznam hráčů starší přípravky pro sezónu 2017/2018
 
1. Hruška Vít  2008
2. Hawlasek Daniel  2008
3. Skotnica Samuel  2008
4. Cyž Radek  2008
5. Míček Filip  2008
6. Szostek Jakub  2008
7. Kunčický Martin  2008
8. Fulop Nickolas  2008
9. Kania Tomáš  2008
10. Rzyman Adam  2008
11. Pawlas Adrian  2008
12. Klimsza Richard  2007
13. Ryška Michal  2007
14. Pařík Michal  2007
15. Šlampiak Petr  2007
16. Sojka Vojtěch  2007
17. Recman Václav  2007
18. Daňhel Matyáš  2007
19. Hanzel Tomáš  2007
20. Zwyrtek Adam  2007
21. Kubl Jan  2008 
22. Grabowská Denisa 2007
23. Gajdošová Diana 2007