Karvinský deník: Albrechtice udělily Raškovicím kanára

Fotbalisté Albrechtic si spravili chuť po „zářezu" v Bystřici a smetli tenisovým kanárem neškodné Raškovice.

Ty, pokud vyjedou mimo svůj prostor, jsou většinou ani ne poloviční, jako spíš třetinové a platilo to také v Albrechticích.

Domácí hráči předvedli divákům skvělou podívanou. „Hráli jako z partesu. Byl jsem opravdu hrdý, že jsem trenérem takového mužstva," dmul se pýchou trenér Albrechtic Tomáš Vychopeň.

Ten byl oproti minulému týdnu doslova šťastný, jak jeho týmu pískal rozhodčí. „Nic nevymýšlel, pískal rovinu. On totiž člověk pozná, jestli je v tom úmysl," neskouskl ani po týdnu porážku v Bystřici Tomáš Vychopeň.

Jeho tým soupeře přehrál už v první půli. „Ten poločas jsme měli vyhrát daleko vyšším rozdílem. Daleko vyšším!" upozornil Vychopeň. Brankově vyjádřili svou převahu domácí až ve druhé části. „Důležitý poznatek byl, že jsme vydrželi celých devadesát minut kondičně. Na výsledku se to také projevilo," byl spokojen trenér Vychopeň.

Baník Albrechtice - Pražmo Raškovice 6:0 (1:0)

Branky: 48. a 89. Goj, 32. Kociolek Jan, 57. Izaiáš, 80. Šlampiak, 82. Wojtyna Tomáš z pok. kopu. Rozhodčí: Kret. ŽK: 1:2. Diváci: 150.

Albrechtice: Hekera - Čoček, Věčorek A., Wojtyna, Kroužek (81. Rohel) - Žyla D. (78. Šlampiak), Korzeniowski, Kociolek Jakub, Izaiáš - Goj, Kociolek Jan (62. Smiga). Trenér: Vychopeň Tomáš

Další zápas hrají Albrechtice v neděli s Petřvaldem na Moravě.

Celý článek v tištěném vydání Karvinského a havířovského deníku.