Karvinský deník: Na závěr přesvědčivá výhra Albrechtic

Rozlučka s fotbalovým podzimem se fotbalistům Albrechtic povedla. Na domácím hřišti vypráskali Dobratice.

Albrechtický trenér Tomáš Vychopeň mohl být opět spokojen. A to ho ve 14. minutě napadaly spíš černé myšlenky poté, co Jakub Kociolek zahodil penaltu. „Naštěstí to náš výkon neovlivnilo, i když po té předchozí zápasové sérii mohlo. Kdo ví, co se hráčům honí v hlavách," poznamenal Vychopeň.

Albrechtice daly do přestávky dva góly, zvláště kuriózní gól ve 45. minutě je dostal do sedla. Dobratický brankář si dávali s obráncem Bělou tak dlouho přednost při odkopu, až jim ho vzal Korzeniowski a Běla už stačil balon jen poslat do vlastní sítě.

„Ve druhé půli jsme hlavně nechtěli pustit soupeře do kontaktu. Byli jsme pořád aktivní, vytvářeli si šance. Třetí gól to podle mě rozhodl," vybavil si albrechtický kouč trefu Jana Kociolka.

Baník Albrechtice - TJ Dobratice 4:1 (2:0)

Branky: 20. Goj, 45. Korzeniowski, 68. Kociolek Jan, 83. Izaiáš - 70. z pen. Hlaváč. Rozhodčí: Migota. ŽK: 4:5. ČK: 70. Šlampiak (A). Diváci: 100.

Albrechtice: Hekera - Šlampiak, Věčorek A., Kroužek, Čoček - Kociolek Jakub (88. Žyla D.), Korzeniowski, Dorozlo, Izaiáš - Kociolek Jan, Goj. Trenér: Vychopeň Tomáš

Celý článek v tištěném vydání Karvinského a havířovského deníku.