Mladší žáci vezou tři body z Kopřivnice

Z Kopřivnice na její půdě se utkali mladší žáci Baníku v posledním venkovním mistrovském utkání v této sezoně. Naši hráči soupeře přetlačili a zvítězili 4:3, když po poločase vedli 3:2. Branky Baníku: Bryan Mocavero 3 a Vojtěch Gabrhel.

FC Kopřivnice - FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 3:4 (2:3)

Branky Baníku: Mocavero Bryan 3, Gabrhel Vojtěch

Sestava Baníku: Neuman Daniel - Uhrin Robin, Daněk Sebastian, Krytinář Alex - Kvapil Jiří, Mocavero Bryan, Grabowski David - Gabrhel Vojtěch. Střídali: Mokroš Jiří, Harakovský Ondřej

Ohlasy trenérů

Asistent trenéra Marek Chmiel: „Velmi dobře zvládnuté utkání ve velmi těžkém horkém počasí. Po dobrém začátku jsme vedli už o dvě branky. Slibný náskok jsme bohužel neudrželi a domácí vyrovnali, kluci však bojovali a opět šli do vedení 3:2, které jsme udrželi do konce prvního poločasu. Domácí poté dokázali vyrovnat, ovšem kluci opět dokázali po velmi pěkně akci jít do vedení 4:3, které již nepustili a zaslouženě po velmi kolektivním bojovném utkání vyhráli. A tak nezbývá než pochválit všechny hráče za předvedený výkon, celý zápas kolektivně bojovali jeden za druhého. Podstatné je, že k vidění byl výborný a kompaktní týmový výkon a také většina hráčů předvedla výborné individuální výkony.“