Petrovická lokomotiva deklasovala Baník 8:0

Poprvé v novém roce nastoupili fotbalisté Baníku k domácímu přípravnému zápasu. Jejich soupeřem byli hráči divizního týmu TJ Lokomotiva Petrovice. V poklidném utkání, které se nehrálo v příliš vysokém tempu, nebylo o branky nouze. Padali pouze do sítě domácího týmu. V prvním poločase Petrovická lokomotiva vstřelila čtyři góly a ve druhém poločase přidala další čtyři, tudíž celkové skóre po tomto přípravném utkání bylo 8:0.

FK Baník Albrechtice - TJ Lokomotiva Petrovice 0:8 (0:4)

Utkání se hrálo v netradiční den, a to ve čtvrtek od 17.00 hodin na umělé trávě v areálu Baníku. I když vypadá výsledek jednoznačným způsobem, tak to v některých chvílích na hřišti nevypadalo. Baníkovci na rozdíl od svého soupeře své šance neproměnili a tým Lokomotivy Petrovic si tak připsal vysoké vítězství 8:0.

Baník si tak v prvním domácím utkání v roce 2014 připsal vysokou porážku. Další přípravný zápas sehraje družina Tomáše Vychopně hned v sobotu 15. února od 16.30 hodin na umělé trávě v Českém Těšíně proti týmu ze Slovenska - Tatran Krásno nad Kysucou.