Podruhé doma bez bodů, Baník Albrechtice - Čeladná 1:3

Druhá porážka v jarní části sezóny přišla opět v domácím utkání. Tři body si z Albrechtic odvezla Čeladná po výhře 3:1. Jediný gól domácích vstřelil již v 7. minutě Jan Kociolek. Hosté však ve 43. minutě zásluhou Vladimíra Řeháka vyrovnali a ve druhém poločase poté poslal Čeladnou v 79. minutě Jakub Padych do vedení, které v 90. minutě pojistil Denis Urbančík. Baníkovci tak podruhé v důležitém utkání doma nebodovali a prohráli. Tentokrát se zmíněnou Čeladnou 1:3

FK Baník Albrechtice - SK Beskyd Čeladná 1:3 (1:1)

Podrobnosti připravujeme…

Branky: 7. Kociolek Jan - 43. Řehák Vladimír, 79. Padych Jakub, 90. Urbančík Denis, ŽK: 20. Kociolek Jan, 63. Široký Miloš - 28. Valigůra Martin, 32. Šimák Martin, 55. Drevňák Jan, 77. Bláha Martin, Rozhodčí: Beran Jan - Dresler Radim, Klimek Tomáš, Počet diváků: cca 100

FK Baník Albrechtice: Směták - Kroužek, Věčorek A., Dorozlo, Čoček (81. Korzeniowski) - Žyla D. (85. Smiga), Široký, Kociolek Jakub, Izaiáš - Goj, Kociolek Jan. Trenér: Vychopeň Tomáš

SK Beskyd Čeladná: Juras - Machanec, Pliska, Valigůra, Drevňák - Urbančík, Bláha, Řehák (76. Chýlek), Váňa (90. Badura) - Padych, Šimák. Trenér: Dostalík Leon