Poslední prověrka před začátkem jarní části: S Hrabovou vítězství 1:0

Na přírodní trávě v areálu FK Baník na mládežnickém hřišti odehráli dnes od 16.30 hodin baníkovci své poslední přípravné utkání před začátkem jarní části I.A třídy skupiny B. Jejich soupeřem byli fotbalisté hrající I.A třídu skupinu A TJ Sokol Hrabová. V prvním poločase byli k vidění šance na obou stranách, ale ani jedna se neujala. Ve druhém poločase padla jen jedna branka, a to do sítě hostů, když se prosadil perfektní střelou z dálky Dominik Šlampiak a zařídili Baníku vítězství 1:0. Albrechtičtí hráči tak v generálce na jarní část vyhráli s týmem TJ Sokol Hrabová 1:0.

FK Baník Albrechtice - TJ Sokol Hrabová 1:0 (0:0)

Do utkání proti týmu TJ Sokol Hrabová neměl trenér Tomáš Vychopeň k dispozici několik hráčů svého kádru z různých důvodů, a tak dál šanci i velmi mladému nadějnému dorostenci Patrikovi Parchanskému, který podal výborný výkon na levé straně zálohy.

V prvním poločase byli k vidění šance na obou stranách. Hosté měli největší hned v úvodu utkání, když přízemní centr nedokázal zužitkovat ve velmi dobré pozici hostující útočník. Na straně Baníku měl největší šanci Tomáš Wojtyna, který v tváři tvář hostujícímu gólmanovi neuspěl. První poločas tak skončil bezbrankovým výsledkem 0:0.

Ve druhém poločase přítomní diváci viděli také pár šanci na obou stranách a i jednu vstřelenou branku, o kterou se postaral Dominik Šlampiak, který napřáhl z dobrých dvaceti metru a poslal míč přesně ke vzdálenější tyčce pod břevno hostující branky. Baníkovci tak v generálce na jarní část I.A třídy skupiny B porazili hráče týmu TJ Sokol Hrabová výsledkem 1:0 a zimní přípravu tak zakončili vítězstvím.

Branky: Šlampiak Dominik

FK Baník Albrechtice: Hekera - Šlampiak, Věčorek A., Kroužek, Čoček - Chmiel M., Korzeniowski, Dorozlo, Parchanský - Kociolek Jan, Wojtyna. Střídali: Smiga