Potřetí v řadě porážka. Baník doma podlehl Brušperku

Po debaklu v prvním venkovním utkání v nové sezóně se albrechtický Baník představil podruhé na domácím hřišti. V rámci 4. kola 1.A třídy skupiny B přivítali Baníkovci na svém hřišti Brušperk. Baníkovci po úvodních dvou porážkách chtěli doma naplno bodovat a začali dobře, když se přímo z rohového kopu prosadil Tomáš Wojtyna. Hosté ovšem ještě do konce prvního poločasu dvěma krásnými dalekonosnými střelami Radka Poláška skóre otočili a do kabiny se šlo za stavu 1:2 pro hosty. Ve druhém poločase Baník nedokázal vyrovnat, naopak šanci na bodový zisk pro domácí snížil přesným zakončením Daniel Laryš na 1:3. Za Baník už se jen prosadil z pokutového kopu Jan Kociolek na konečných 2:3. Baník tak potřetí za sebou prohrává. Tudíž z prvních třech úvodních utkání v nové sezóně má Baník nula bodů a pasivní skóre 6:13 a příští týden navíc jede na hřiště nevyzpytatelné Bystřice.

FK Baník Albrechtice – SK Brušperk 2:3 (1:2)

Branky: 4. Wojtyna Tomáš, 80. Kociolek Jan z pok. kopu – 11. a 29. Polášek Radek, 52. Laryš Daniel, ŽK: 12. Kulhánek Martin, 56. Lojek Jakub – 25. Bogdan Jakub, 33. Coufal David, 79. Zajac Petr, 80. Smolík Dominik, Rozhodčí: Adamec Jiří – Podracký Pavel, Chýlek Martin, Počet diváků: 120

FK Baník Albrechtice: Stach – Edr (81. Čižmář), Hovůrka, Čoček, Dorozlo – Kulhánek (55. Kociolek Jan), Žyla D. (46. Marcol), Izaiáš (56. Pasz) – Lojek (56. Korzeniowski), Chumchal. Trenér: Goj Jaroslav

SK Brušperk: Smolík – Vojtek, Bogdan, Coufal, Polášek (65. Šimon), Laryš (77. Ševčík) – Zajac, Szkuta, Havlíček, Karlík (38. Blahut) – Neumann (70. Boráň). Trenér: Karsten Radim