Přehled víkendových výsledků našich týmů

Nabízíme vám přehled víkendových výsledků všechna našich celků. V přehledu schází tým přípravky, která začne jarní část až tento týden. Dorostenci si v neděli na domácí umělé trávě poradili s Petřvaldem u Karviné a zaslouženě vyhráli vysoko 8:3. Starší a mladší žáci hráli doma s Horní Suchou. Starší žáci svého soupeře zaslouženě vyprovodili jasným výsledkem, a to 10:0. Mladší žáci stejného soupeře jako měli starší, taky porazili, a to zaslouženě vysoko 5:0.

FK Baník Albrechtice (Dorost) - TJ Petřvald u Karviné 8:3 (6:2)

Branky Baníku: 1. a 42. Izaiáš Tomáš, 10. a 30. Kociolek Jakub, 6. Chmiel Marek, 34. Bilan Václav, 68. Kruczek Tomáš, 77. Jonszta David

Sestava Baníku: Adamec Dalibor - Sliwka Daniel, Gorgol Karel, Machýček Radim, Kloza Tomasz - Hurych Jan - Chmiel Marek (75. Jonszta David), Kociolek Jakub (66. Kruczek Tomáš), Bilan Václav (56. Glac Rafael), Izaiáš Tomáš (79. Ryška Dominik) - Novák Václav (60. Jeriga Marek)

Trenér Jiří Lankočí: „K prvnímu jarnímu zápasu k nám přijel Petřvald u Karviné. V utkání jsme byli favoritem, navíc jsme záměrně soupeře vzali na naši umělku, kterou známe a roli favorita jsme potvrdili. Do utkání jsme měli raketový nástup, když se již v 8. sekundě trefil Tomáš Izaiáš. V 5. minutě jsme již vedli 3:0 po brankách Marka Chmiela a Kuby Kociolka. Následně jsme polevili v koncentraci a umožnili soupeři 2x skórovat. Ovšem do poločasu jsme vstřelili ještě 3 branky (Izaiáš, Kociolek, Bilan) a utkání bylo rozhodnuto. Druhý poločas byl opět v naší režii, postupně jsme vystřídali 5 hráčů a 2 střídající dokonce dali branku (Tomáš Kruczek a David Jonszta). Vyhráli jsme naprosto zaslouženě, předvedli spoustu hezkých akcí a nedopustili žádnou nepříjemnost.“

.

FK Baník Albrechtice (Starší žáci) - TJ Depos Horní Suchá 10:0 (2:0)

Branky Baníku: 42., 49., 51., 58. a 61. Kvapil Michal, 17. a 39. Mička Jakub, 3. Hřivnáč Tomáš, 65. Pasz Piotr, 68. Parchanský Patrik

Sestava Baníku: Koziel Viktor - Kubica Tomáš, Kubíček Dominik, Hřivnáč Tomáš - Vondrus Daniel - Zachata Adam, Parchanský Patrik, Pasz Piotr - Mička Jakub, Kvapil Michal, Mokrosz Jan. Střídal: Robenek Dominik

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) - TJ Depos Horní Suchá 5:0 (3:0)

Branky Baníku: 2. a 26. Navrátil Jan, 23. Gabrhel Jakub, 46. Gabrhel Vojtěch, 60. Mocavero Bryan

Sestava Baníku: Rylko Stanislav - Rylko Jakub, Uhrin Daniel, Mocavero Bryan - Navrátil Jan, Gabrhel Jakub, Uhrin Robin - Gabrhel Vojtěch. Střídali: Daněk Sebastian, Kvapil Jiří, Harakovský Ondřej, Rylko Martin

Trenér Martin Čižmář: „Kluci podali v utkání dobrý výkon a zaslouženě vyhráli. Vítězstvím 5:0 tak oplatili podzimní porážku soupeři z Horní Suché, kde prohráli 4:0. Musím tak kluky ještě jednou pochválit za předvedený výkon a za pěkné branky, které v tomto utkání vstřelily“