Příprava: Baník podlehl Vítkovicím 0:4

S nováčkem Divize sk. E, a to s MFK Vítkovice se ve středu utkal albrechtický Baník. V prvním poločase padli dvě branky a obě do sítě domácích, když se dvakrát prosadil vítkovický Bystrý. Po první části tak bylo skóre 0:2. Ve druhém poločase hosté přidali ještě dvě branky zásluhou Procházky a Kovaříka. Baník tak prohrál 0:4.

FK Baník Albrechtice - MFK Vítkovice 0:4 (0:2)

Baník s nováčkem Divize podal bojovný výkon, ale rozdíl dvou soutěži byl poznat. Hosté poměrně stabilně drželi balon a určovali tempo. V prvním poločase se hosté prosadili zásluhou Bystrého dvakrát, čímž vedli po poločase 0:2. Ve druhém poločase hosté z Vítkovic přidali ještě z kopáčky Procházky a Kovaříka dvě branky a určili tak konečné skóre utkání 0:4. Baníkovci mohli hlavně v závěru nějakou branku vstřelit, ale vítkovická obrana byla však proti a s útoky Baníku si poradila.

Branky: Bystrý 2, Kovařík, Procházka

Bankovce teď čeká v sobotu 2. srpna turnaj ve Smilovicích a poté již odehrají jediný zápas letní přípravy, kdy se v generálce na mistrovské boje představí 9. srpna na půdě Horního Žukova od 17.00 hodin.