Příprava: Baník se Slovanem Orlová zvítězil

Baníkovci se v sobotu 26. července představili v dalším přípravném utkání. Tentokrát jim byl soupeřem na domácí půdě tým TJ Slovan Orlová. Přípravné utkání, které se hrálo na mládežnickém hřišti v areálu FK Baník, skončilo nevydaným výsledkem 6:4 pro hráče Baníku. Branky Baníku vstřelili David Dorozlo 2, Karel Hromada, Emil Béreš, Jakub Kociolek a Rafael Glac.

FK Baník Albrechtice - TJ Slovan Orlová 6:4 (3:3)

Baníkovci do přípravného utkání nastoupili opět bez několika hráčů svého kádru. Hosté se jako první ujali v utkání vedení a dokonce vedli již v úvodu utkání o dvě branky tedy 0:2. Baník dokázal, však rychlými góly vyrovnat nejdříve využil samostatný unik na branku Karel Hromada a překonal brankáře a poté Emil Béreš svou parádní individuální akci vyrovnal na 2:2. Hosté se, ale opět ujali vedení. Baník ale po pěkné akci z levé strany zásluhou David Dorozlo střelou pod břevno vyrovnal. První poločas tak skončil nerozhodně 3:3. Druhý poločas byl už jen v režii Baníku, který nejdříve zásluhou Kuby Kociolka dostal do vedení. Následně navýšil skóre utkání po rohu Dorozla osamocený Rafael Glac. Poté přidal šestý gól Baníku střelou z póza šestnáctky aktivní David Dorozlo a vstřelil svůj druhý gól v utkání. Dorozlo mohl vstřelit i třetí svůj gól, ale po faulu Hromady neproměnil pokutový kop. Baník tak porazil nováčka I.B třídy TJ Slovan Orlová nevydaným výsledkem 6:4.

Branky Baníku: Dorozlo David 2, Hromada Karel, Béreš Emil, Kociolek Jakub, Glac Rafael

Další přípravný duel odehrají svěřenci Tomáše Vychopně již ve středu 30. července od 17.30 hodin, kdy se představí na domácí půdě s nováčkem Divize sk. E a to s týmem MFK Vítkovice.