Příprava: Fotbalisté Baníku porazili Orlovou B 3:0

Na umělé trávě v areálu FK Baník nastoupili Baníkovci proti FK Slavia Orlová Lutyně B. V prvním poločase byli k vidění všechny tři branky utkání. Jako první skóroval krásnou střelou z přímého volného kopu David Dorozlo, který přidal i druhý gól a další třetí gól Baníku pak přidal Marek Chmiel. Ve druhém poločase již branka nepadla a Baník tak zaslouženě a v pohodě zvítězil 3:0.

FK Baník Albrechtice - FK Slavia Orlová Lutyně B 3:0 (3:0)

Mistrovské jaro startuje již za dva a půl týdne a fotbalisté Baníku finišují zimní přípravu. Zápas se hrál na umělé trávě v areálu FK Baník. Baníkovci do předposledního přípravného utkání nastoupili bez několika hráčů svého kádru a dalo by se říct, že všichni chybějící patří do základní sestavy.

První poločas nabídl všechny tři branky v utkání. O tu první se postaral z přímého volného kopu David Dorozlo, který získal pro Baník svým druhým golem i dvougólový náskok. Třetí branku zaznamenal po pěkně akci a přesném zakončení do prázdné branky Marek Chmiel. První poločas tak skončil vítězstvím Baníku 3:0. Ve druhém poločase již žádná branka nepadla a Baník tak dokráčel k pohodovému a zaslouženému vítězství 3:0.

Branky: Dorozlo David 2, Chmiel Marek

FK Baník Albrechtice: Hekera - Šlampiak, Věčorek A., Wojtyna, Žyla D. - Kociolek Jakub, Široký, Dorozlo, Izaiáš - Chmiel M., Smiga. Střídali: Směták, Pasz

Baníkovce teď již čeká poslední přípravný zápas před jarními mistrovskými odvetami, a to již v sobotu 14. března od 10.30 hodin, kdy na domácí půdě přivítají hráče TJ Slovan Horní Žukov. Jak toto utkání dopadne, vás budeme informovat na našem webu.