První vítězství B týmu se zrodilo proti Viktorii Bohumín

V rámci 4. kola Okresního přeboru se proti sobě postavila mužstva FK Baník Albrechtice B a TJ Viktorie Bohumín. O dvě branky v tomto utkání vedli hosté. Baník však dokázal nepříznivé skóre otočit a tím pádem tak zvítězit po výsledků 2:3. B tým mužů Baníku si tak připsal v sobotním domácím mistrovském utkání první vítězství. První branku zaznamenal Radim Machýček, druhou Slavomír Paliatka a třetí poslední vstřelil Adam Pařík.

FK Baník Albrechtice B – TJ Viktorie Bohumín 3:2 (2:2)

Ve 4. kole Okresního přeboru přijel do Albrechtic tým Viktorie Bohumín. Hosté se ve 13. minutě radovali z úvodní branky, když se trefil přesně Radovan Riška, který v 19. minutě navýšil skóre na 0:2. Hráče B týmu Baníku to ale nepoložilo. Naši hráči začali bojovat jeden za druhého a to se jim vyplatilo. Do poločasu totiž stačili ještě skóre utkání vyrovnat. Ve 30. minutě měli naši fotbalisté výhodu volného přímého kopu těsně před šestnáctkou, ten zahrával Marek Chmiel, který poslal míč na zadní tyčku, kde je dopravil do sítě Radim Machýček - 1:2. Ve 44. minutě bylo vyrovnáno, kdy rohový kop Marka Chmiela na přední tyčce prodloužil Milan Morcinek a poté nebyl problém dostat míč do sítě pro Slavomíra Paliatku - 2:2. Ve druhé půli byl Baník lepším týmem a tak zaslouženě vstřelil třetí branku v utkání, kterou zaznamenal v 58. minutě Adam Pařík, který utekl hostující obraně a prostřelil gólmana Bohumína - 3:2. Poté měli ještě baníkovští hráči B týmu několik možnosti navýšit skóre, ale stav se již neměnil. B tým Baníku si tak mohl připsat první vítězství v sezoně.

Branky: 30. Machýček Radim, 44. Paliatka Slavomír, 58. Pařík Adam - 13. a 19. Riška Radovan, ŽK: 38. Chmiel Jakub, 60. Sobinovský Tomáš, 64. Pařík Adam

FK Baník Albrechtice B: Chmiel J. - Legindi, Paliatka, Kazík, Ciesla (46. Palowski R.) - Chmiel M. (88. Kloza), Machýček, Sobinovský - Pařík A., Morcinek (90. Jonszta), Šteglík (65. Menoušek)

Další mistrovský zápas hraje Baník Albrechtice B v neděli 7. září v 16.30 hodin na půdě soupeře, a to na hřišti týmu TJ Lokomotiva Petrovice B.