Soutěžní utkání

Mladší přípravka - Okresní soutěž

PODZIM 2016

kolo

den

datum

výkop

domácí

hosté

výsledek

1 pondělí 05.09.2016 Turnaj č. 3 - pořadatel FK Baník Albrechtice
1 pondělí 05.09.2016 16:30 Baník Albrechtice FK Těrlicko 11:1
1 pondělí 05.09.2016 17:10 FK Bospor Bohumín FK Těrlicko 9:6
1 pondělí 05.09.2016 17:50 Baník Albrechtice FK Bospor Bohumín 11:1
2 pondělí 12.09.2016 Turnaj č. 5 - pořadatel TJ Slovan Havířov
2 pondělí 12.09.2016 17:10 MFK Havířov Baník Albrechtice 3:10
2 pondělí 12.09.2016 17:50 TJ Slovan Havířov Baník Albrechtice 4:4
4 pondělí 26.09.2016 Turnaj č. 15 - pořadatel MFK Karviná B (hraje se na dvou hřištích souběžně)
4 pondělí 26.09.2016 16:00 FK Těrlicko Baník Albrechtice 4:5
4 pondělí 26.09.2016 16:40 TJ Petřvald u Karviné Baník Albrechtice 3:9
4 pondělí 26.09.2016 17:20 MFK Karviná B Baník Albrechtice 5:14
5 pondělí 03.10.2016 Turnaj č. 17 - pořadatel FK Baník Albrechtice
5 pondělí 03.10.2016 15:30 Baník Albrechtice FK Slavia Orlová Lutyně A 9:6
5 pondělí 03.10.2016 16:10 Baník Albrechtice SK Dětmarovice 7:5
6 pondělí 10.10.2016 Turnaj č. 22 - pořadatel TJ Internacionál Petrovice (hraje se na dvou hřištích souběžně)
6 pondělí 10.10.2016 15:30 MFK Karviná A Baník Albrechtice 4:1
6 pondělí 10.10.2016 16:10 FK Český Těšín Baník Albrechtice 6:5
6 pondělí 10.10.2016 16:50 TJ Internacionál Petrovice Baník Albrechtice 4:8
3 pondělí 17.10.2016 Turnaj č. 10 - pořadatel FK Baník Albrechtice (hraje se na dvou hřištích souběžně)
3 pondělí 17.10.2016 15:30 Baník Albrechtice SK Dětmarovice - : -
3 pondělí 17.10.2016 15:30 MFK Havířov TJ Internacionál Petrovice - : -
3 pondělí 17.10.2016 16:10 SK Dětmarovice MFK Havířov - : -
3 pondělí 17.10.2016 16:10 Baník Albrechtice TJ Internacionál Petrovice - : -
3 pondělí 17.10.2016 16:50 Baník Albrechtice MFK Havířov - : -
3 pondělí 17.10.2016 16:50 SK Dětmarovice TJ Internacionál Petrovice - : -

JARO 2017

kolo

den

datum

výkop

domácí

hosté

výsledek

7 pondělí 01.05.2017 Turnaj č. 28 - pořadatel MFK Havířov (hraje se na dvou hřištích souběžně)
7 pondělí 01.05.2017 16:30 FK Těrlicko Baník Albrechtice 3:2
7 pondělí 01.05.2017 17:10 MFK Havířov Baník Albrechtice 3:3
7 pondělí 01.05.2017 17:50 TJ Slovan Havířov Baník Albrechtice 5:4
8 pondělí 08.05.2017 Turnaj č. 30 - pořadatel MFK Karviná A
8 pondělí 08.05.2017 17:10 TJ Internacionál Petrovice Baník Albrechtice 1:7
8 pondělí 08.05.2017 17:50 MFK Karviná A Baník Albrechtice 14:0
9 pondělí 15.05.2017 Turnaj č. 34 - pořadatel FK Baník Albrechtice (hraje se na dvou hřištích souběžně)
9 pondělí 15.05.2017 17:00 Baník Albrechtice TJ Petřvald u Karviné 7:3
9 pondělí 15.05.2017 17:30 Baník Albrechtice FK Český Těšín 0:5
9 pondělí 15.05.2017 18:00 Baník Albrechtice SK Dětmarovice 5:5
10 pondělí 22.05.2017 Turnaj č. 38 - pořadatel FK Slavia Orlová Lutyně A
10 pondělí 22.05.2017 17:40 MFK Karviná A Baník Albrechtice 4:6
10 pondělí 22.05.2017 18:20 FK Slavia Orlová Lutyně A Baník Albrechtice 3:1
11 pondělí 29.05.2017 Turnaj č. 41 - pořadatel FK Baník Albrechtice
11 pondělí 29.05.2017 17:00 Baník Albrechtice SK Dětmarovice 3:4
11 pondělí 29.05.2017 18:20 Baník Albrechtice FK Bospor Bohumín 5:7
12 pondělí 05.06.2017 Turnaj č. 48 - pořadatel FK Slavia Orlová Lutyně A (hraje se na dvou hřištích souběžně)
12 pondělí 05.06.2017 17:00 FK Slavia Orlová Lutyně A Baník Albrechtice 7:2
12 pondělí 05.06.2017 17:30 MFK Karviná B Baník Albrechtice 2:4
12 pondělí 05.06.2017 18:00 TJ Internacionál Petrovice Baník Albrechtice 1:3