Střelci

Mladší přípravka - Okresní soutěž

STŘELCI PODZIMNÍ ČÁSTI 2016

domácí

hosté

výsledek

střelci

Turnaj č. 3 - pořadatel FK Baník Albrechtice
Baník Albrechtice FK Těrlicko 11:1 Hawlasek 6, Fülöp 2, Cyž R., Grabowská, Míček
Baník Albrechtice FK Bospor Bohumín 11:1 Hawlasek 5, Fülöp 3, Kania, Hruška, Grabowská
Turnaj č. 5 - pořadatel TJ Slovan Havířov
MFK Havířov Baník Albrechtice 3:10 Hawlasek 6, Fülöp 2, Skotnica, Kania
TJ Slovan Havířov Baník Albrechtice 4:4 Míček 2, Hawlasek, Fülöp
Turnaj č. 15 - pořadatel MFK Karviná B
FK Těrlicko Baník Albrechtice 4:5 Hawlasek 3, Míček 2
TJ Petřvald u Karviné Baník Albrechtice 3:9 Hawlasek 6, Grabowská, Kania, Szostek
MFK Karviná B Baník Albrechtice 5:14 Fülöp 5, Hawlasek 5, Grabowská 2, Cyž R., Míček
Turnaj č. 17 - pořadatel FK Baník Albrechtice
Baník Albrechtice FK Slavia Orlová Lutyně A 9:6 Hawlasek 4, Cyž R. 2, Fülöp 2, Grabowská
Baník Albrechtice SK Dětmarovice 7:5 Hawlasek 5, Fülöp, Míček
Turnaj č. 22 - pořadatel TJ Internacionál Petrovice
MFK Karviná A Baník Albrechtice 4:1 Cyž R.
FK Český Těšín Baník Albrechtice 6:5 Hawlasek 3, Fülöp, Cyž R.
TJ Internacionál Petrovice Baník Albrechtice 4:8 Fülöp 4, Hawlasek 2, Cyž R., Skotnica
Turnaj č. 10 - pořadatel FK Baník Albrechtice
Baník Albrechtice SK Dětmarovice - : - -
Baník Albrechtice TJ Internacionál Petrovice - : - -
Baník Albrechtice MFK Havířov - : - -

STŘELCI JARNÍ ČÁSTI 2017

domácí

hosté

výsledek

 
Turnaj č. 28 - pořadatel MFK Havířov (hraje se na dvou hřištích souběžně)
FK Těrlicko Baník Albrechtice 3:2 Hawlasek 2
MFK Havířov Baník Albrechtice 3:3 Hawlasek 3
TJ Slovan Havířov Baník Albrechtice 5:4 Hawlasek 2, Preisner, Fülöp
Turnaj č. 30 - pořadatel MFK Karviná A
TJ Internacionál Petrovice Baník Albrechtice 1:7 Hawlasek 3, Fülöp 2, Preisner 2
MFK Karviná A Baník Albrechtice 14:0 -
Turnaj č. 34 - pořadatel FK Baník Albrechtice (hraje se na dvou hřištích souběžně)
Baník Albrechtice TJ Petřvald u Karviné 7:3 Hawlasek 3, Fülöp 3, Lanča
Baník Albrechtice FK Český Těšín 0:5 -
Baník Albrechtice SK Dětmarovice 5:5 Hawlasek 5
Turnaj č. 38 - pořadatel FK Slavia Orlová Lutyně A
MFK Karviná A Baník Albrechtice 4:6 Hawlasek 5, Fülöp
FK Slavia Orlová Lutyně A Baník Albrechtice 3:1 Hawlasek
Turnaj č. 41 - pořadatel FK Baník Albrechtice
Baník Albrechtice SK Dětmarovice 3:4 Preisner, Hawlasek, Míček
Baník Albrechtice FK Bospor Bohumín 5:7 Hawlasek 3, Fülöp 2
Turnaj č. 48 - pořadatel FK Slavia Orlová Lutyně A (hraje se na dvou hřištích souběžně)
FK Slavia Orlová Lutyně A Baník Albrechtice 7:2 Hawlasek, Míček
MFK Karviná B Baník Albrechtice 2:4 Hawlasek 3, Kania
TJ Internacionál Petrovice Baník Albrechtice 1:3 Hawlasek 2, Križan