Tomáš Vychopeň po porážce v Brušperku

Druhou porážku v jarní části si připsali svěřenci Tomáše Vychopně v Brušperku, kde nestačili na domácí výběr a prohráli 0:2. Baníkovci v Brušperku nebyli příliš nebezpeční, naopak domácí dokázali využít dvě brejkové situace.

Baník ve čtyřech zápasech po sobě neprohrál, šplhal tabulkou vzhůru, ale v posledním zápase si na body musel nechat zajít chuť. Brušperku podlehl 0:2. Do Brušperku jsme přijeli uhrát nějaký solidní výsledek, ale ten trval sedmdesát minut, než jsme inkasovali,“ začal Tomáš Vychopeň a vzápětí pokračoval. Zápas se hodinu vyvíjel bezbrankovým výsledkem, ale domácí nás mírně, ale soustavně přehrávali. Útoky nebyly příliš nebezpečné, ale přibývalo jich stále víc a víc. My jsme sice měli první vyloženou šanci Kořenem po rohu, ale střela šla půl metru vedle.“

„Do poločasu se zápas oboustranně přelíval, gól však napadl,“ okomentoval Tomáš Vychopeň bezgólový první poločas.

Ve druhém poločase již branky padaly, ale pouze do albrechtické sítě. V 70. minutě se trefil přesně Blahut a v 83. minutě Staněk, který tak rozhodl, že všechny body zůstanou na hřišti v Brušperku. S nástupem do druhého poločasu nás opět domácí malinko tlačili a my odolávali do sedmdesáte minuty, kdy přišel po naši chybě při útoku chybný manévr do kombinace, soupeř vystihl, zatáhl do křídla, nacentroval a skóroval. My jsme okamžitě přeskupili řady, ale přineslo to pouze opět gól do naší sítě,“ okomentoval dění ve druhé půli Tomáš Vychopeň.

Na závěr dodal lodivod Baníku. Utkání vyrovnané, ale soupeř byl trochu lepší,“ řekl trenér Tomáš Vychopeň a uzavřel tak své hodnocení zápasu.