Úvodní zápasy jara našich mládežnických týmů

Mládežnické týmy Baníku vstoupili o víkendu do jarní části svých soutěži a přinášíme tak opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Všechny naše mužstva sehráli své první jarní mistrovské utkání na půdě soupeřů. Dorostenci nečekané prohráli v neděli na půdě Mořkova 2:0. Starší a mladší žáci hráli své úvodní jarní utkání na půdě Nového Jičína. Starší žáci prohráli 3:0 a mladší žáci také prohráli, a to 6:1. Více uvnitř článků.

TJ Mořkov - FK Baník Albrechtice (Dorost) 2:0 (2:0)

Trenér Jiří Lankočí: Opět se potvrdilo, že speciálně u dorosteneckých mužstev je úplně jedno, kolik máte natrénováno, zda bylo soustředění, jak staré máte hráče, ale nejdůležitější je, jak se jim CHCE. Ne všem našim hráčům se v 1. poločase chtělo, některým dalším se pro změnu nedařilo jako obvykle a proto výsledek po poločase nemohl být jiný než 2:0 pro domácí. Ač jsme ve 2. poločase hráli prakticky na jednu bránu, tak jsme se gólově neprosadili. Co dodat? Prohrála nám to jen naše HLAVA, nic jiného. Snad se z toho poučíme...