V dalším přátelském utkání s týmem Interu Petrovice smírně 4:4

Za nepříliš příznivého počasí se dnes, 13. února od 17:00 utkal domácí Baník s Interem Petrovice. Domácím chyběli oba brankáři, a tak se do brány musel postavit věkem ještě dorostenec Tomáš Kruczek. Albrechtičtí šli rychle do vedení, to když se již v 5. minutě trefil Kroužek Jiří. Ve 26. minutě se hosté z Interu potrestali sami takzvaným "vlastencem", kdy se jejich bránící hráč zachoval jako chladnokrevný zakončovatel, bohužel do vlastní sítě. Další góly přidali v  71. minutě Žyla Daniel a v 82. minutě Pařík Marek. Ale nic to nezměnilo na tom, že hosté dotahovali, až dotáhli zápas do vyrovnaného konce, tedy 4:4.

FK Baník Albrechtice - TJ Internacionál Petrovice 4:4 (2:1)

Branky domácích: 5. Kroužek Jiří, 26. vlastní, 71. Žyla Daniel, 82. Pařík Marek

Sestava Baníku v 1. poločase:

Kruczek - Hanzel, Wojtyna, Kaleta, Žyla D. - Pařík M., Korzeniowski, Dorozlo, Bereš - Kociolek Jan, Kroužek

Sestava Baníku ve 2. poločase:

Kruczek - Hanzel, Garlík, Wojtyna, Žyla D. - Závoda, Pařík M., Dorozlo, Kociolek Jakub - Smiga, Třaskalík