V prvním domácím přípravném zápase podlehl Baník Dětmarovicím

Již třetí den po zahájení letní přípravy přinesl fotbalistům Baníku první domácí přípravný duel. V něm baníkovci hráli na domácí půdě proti soupeřovi hrající Krajský přebor, a to proti týmu SK Dětmarovice. Baníkovci nastoupili v neúplné sestavě, jelikož někteří hráči základu nemohli z různých důvodu k utkání nastoupit. Značný počet mužstva Baníku je ještě na letní dovolené, a tak se zapojí do přípravy až v příštím týdnu. To se projevilo i na výsledku utkání. Dětmarovice porazily naše hráče výsledkem 7:2. O branky Baníku se postaral Honza Kociolek a Tomáš Wojtyna.

FK Baník Albrechtice - SK Dětmarovice 2:7 (0:3)

Branky: Kociolek Jan, Wojtyna Tomáš - Šuster Pavel 3, Lukan Jan 2, Hrtánek Tomáš, Siekiera Denis

Utkání na hlavním hřišti v areálu Baníku za úmorného vedra začalo lepé pro hosty, kteří se dostali do vedení. V prvním poločase se prosadili hosté celkem třikrát, Baníkovci ani jednou a tak první poločas skončilo výsledkem 3:0 pro tým Dětmarovic. Ve druhém poločase se hosté prosadili celkem čtyřikrát a naši hráči celkem dvakrát. Konečný výsledek tedy byl 2:7 ve prospěch Dětmarovic.

Další přípravné utkání sehrají naši fotbalisté v sobotu opět na domácí půdě, když od 17.00 hodin přivítají nováčka I. B třídy sk. C tým TJ Slovan Orlová. Přijďte naše hráče podpořit.