Ve druhém přípravném utkání vítězně

Také v druhém přátelském zápase během zimní přípravy baníkovci nezaváhali a připsali si zasloužené vítězství. S týmem TJ Petřvald u Karviné hrající Okresní přebor OFS Karviná vyhráli zaslouženě 5:3. Poločasový stav utkání byl 1:2 ve prospěch hostů z Petřvaldu u Karviné. O branky Baníku se postaral dvakrát Miloš Široký a po jednom zásahu si připsali Adrian Matýsek, Jakub Kociolek a Radim Smiga.

FK Baník Albrechtice - TJ Petřvald u Karviné 5:3 (1:2)

Ve druhém přípravném utkání nastoupili Baníkovci proti týmu hrající Okresní přebor OFS Karviná TJ Petřvald u Karviné, se kterým zaslouženě vyhráli po výsledků 5:3, a to i když trenérovi Baníku Tomášovi Vychopňovi chybělo hned sedm hráčů, a dalo by se říct základní sestavy.

V prvním poločase diváci viděli tři branky, a to na straně Baníku jednu, o kterou se postaral Adrian Matýsek a na straně hostů dvě. I když Baníkovci měli více ze hry a svého soupeře přehrávali tak první poločas skončil výsledkem 1:2 ve prospěch Petřvaldu u Karviné.

Druhý poločas přinesl ještě větší převahu domácího mužstva a diváci ve druhém poločase viděli hned pět branek. O tu první se postaral hostující útočník a Baníkovci prohrávali 1:3. Ovšem Baníkovce tato branka nesložila a na 2:3 snížil umístěnou střelou k tyčce Miloš Široký. O pár minut později přišlo vyrovnání, o které se postaral Jakub Kociolek. Další branku v utkání vstřelil opět Baník a to konkrétně Miloš Široký, který se po rohovém kopu zorientoval nejlépe a poslal Baník zaslouženě do vedení 4:3. Konečnou podobu výsledku 5:3 dal poté po samostatné akci a perfektním zakončením na vzdálenější tyčku hostují branky Radim Smiga. Baníkovci tak ve druhém přípravném utkání zaslouženě zvítězil výsledkem 5:3.

Baníkovci si i ve druhém zápase připsali vcelku snadné vítězství. Stejně jako proti Dětmarovicím tak vyhráli a převedli několik pěkných kombinačních akcí a také několik šancí spálili. Další přípravný zápas čeká na Baníkovce již v sobotu 21. února od 10.30, kdy na domácí půdě narazí na tým TJ Sokol Dobrá. Hraje se opět na umělé trávě v areálu FK Baník a jak utkání dopadne, vás budeme informovat na našem webu.

Branky Baníku: Široký Miloš 2, Matýsek Adrian, Kociolek Jakub, Smiga Radim

FK Baník Albrechtice: Hekera - Smiga, Věčorek A., Wojtyna, Žyla D. - Kociolek Jakub, Široký, Dorozlo, Izaiáš - Palowski A., Matýsek. Střídali: Směták, Kulhánek.