Ve třetím kole bodově naprázdno. Baník padl s Petřvaldem na Moravě 1:2

Nedělní odpoledne nabídlo v Albrechticích zajímavé fotbalové klání. S místním Baníkem se totiž utkal Petřvald na Moravě. Domácí Baník šel do zápasu jako favorit, tuto roli proti Petřvaldu však nedokázal potvrdit. I přes vedení 1:0, které zařídil hned ze začátku utkání z pokutového kopu Tomáš Wojtyna totiž všechny tři body putují do Petřvaldu - ve 37. minutě se prosadil Radek Huvar a ve druhém poločase se v dresu hostí prosadil Václav Jaroš, kteří tak otočili skóre na 1:2. Baník se v závěrečné křeči na vyrovnání nezmohl a poprvé v sezoně odchází tak doma poražen.

FK Baník Albrechtice - TJ Petřvald na Moravě 1:2 (1:1)

Více info později...

Branky: 4. Wojtyna Tomáš z pok. kopu - 37. Huvar Radek, 60. Jaroš Václav, ŽK: 33. Kociolek Jakub, 86. Kociolek Jan, 88. Wojtyna Tomáš, 88. Šlampiak Dominik - 15. Huvar Jiří, 77. Jaroš Václav, 90. Huvar Radek. Rozhodčí: Vlček Lukáš - Žáček Marek, Seidler René, Počet diváků: cca 100

FK Baník Albrechtice: Hekera - Čoček (46. Kulhánek), Věčorek A., Wojtyna, Kroužek - Žyla D., Korzeniowski, Kociolek Jakub, Izaiáš - Kociolek Jan, Dorozlo (67. Šlampiak). Trenér: Vychopeň Tomáš

TJ Petřvald na Moravě: Kotrba - Musil, Jaroš M., Hýl Martin, Šarina - Huvar R. (89. Noštinský), Mičaník, Hýl Marek, Válek - Huvar J., Jaroš V. (82. Kotek). Trenér: Podveský Pavel