Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Všechny naše mužstva sehrála svá mistrovská utkání na půdě soupeřů. Dorost si přivezl cenný bod z horké půdy Mořkova za remízu 2:2. Starší žáci si vezou tři body za výhru 2:1 na hřišti Slavoje Rychvald. Mladší žáci prohráli na půdě Horních Bludovic 8:3 v hodně oslabené sestavě. Mladší přípravka sehrála v novém ročníku první soutěžní turnaj na hřišti Horní Suché, ve kterém jasně dominovala. Více uvnitř článků.

TJ Mořkov - FK Baník Albrechtice (Dorost) 2:2 (2:1)

V Mořkově náš dorost po neúspěšném startu do sezóny chtěl uspět za tři body. Prvních patnáct minut hrál náš tým dobře, poté převzali iniciativu domácí a v 17. minutě šli do vedení, naši dorostenci hned za minutu srovnali, ale Mořkov naše svěřence nadále přehrával, protože našim hráčům chyběl hlavně pohyb a ve 30. minutě šel Mořkov z rohu zaslouženě do vedení 2:1. V poločase náš dorostenecký tým přeskupil řady a udělal jednu změnu s účelem zvýšit pohyb v útočné fázi. Druhý poločas se hra dost vyhrotila, čemuž napomohl i sudí svými několika nepřesnými verdikty. Hra se ale opticky srovnala a oba týmy se začaly dostávat do šancí, které ani jeden tým nevyužil. Až když svítila na tabuli 87. minuta, náš tým z krásně kopnutého přímáku z dorážky srovnal na konečných 2:2. Dorost chtěl získat tři body, ale po takovém průběhu a nedobrém výkonu hlavně v první půli bod náš tým dorostu bere.

Branky: 18. Palowski Stanislav, 87. Sliwka Daniel

Sestava Baníku: Adamec Dalibor - Wrobel Daniel (63. Koňczyna David), Sliwka Daniel, Robenek Dominik, Kloza Tomasz - Štromp Jan, Jonszta David, Parchanský Patrik, Uhrin Daniel - Seman Adam (46. Mokrosz Jan), Palowski Stanislav. Do hry nezasáhl: Madunický Denis