Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Všechny naše mužstva sehrála svá mistrovská utkání na domácí půdě. Dorost doma rozstřílel tým Vratimova výsledkem 8:2. Starší žáci doma porazili hráče Doubravy 6:3. Mladší žáci ve čtvrtek doma nestačili na hráče Věřňovic a prohráli těsně 1:2. Mladší přípravka sehrála v novém ročníku další soutěžní turnaj na hřišti Českého Těšína, ve kterém jasně opět dominovala. Více uvnitř článků.

FK Baník Albrechtice (Dorost) - FC Biocel Vratimov 8:2 (2:2)

Po šťastné remíze v Mořkově přijel na hřiště Baníku pátý tým tabulky Vratimov. V první půli prohrával náš dorost 1:0, ale po dvou brankách, které rozdělila již třetí neproměněna penalta v sezóně našeho týmu, dorost vývoj skóre otočili v náš prospěch. Hosté ale do poločasu srovnali. O poločase si kluci v kabině řekli, že na tým Vratimova mají a druhou půli začal náš tým dorostu dvěma slepenými góly a hosté pochopili, že si z našeho hřiště body neodvezou. Zbytek zápasu Vratimov odchodil a to se podepsalo na konečném skóre, které se zastavilo na stavu 8:2.

Branky Baníku: Palowski Stanislav 3, Jonszta David, Gabrhel Jakub, Mokrosz Jan, Parchanský Patrik, Chroboczek Andrzej

Sestava Baníku: Adamec Dalibor - Kloza Tomasz, Sliwka Daniel, Robenek Dominik, Uhrin Daniel - Gabrhel Jakub, Parchanský Patrik, Mokrosz Jan, Štromp Jan - Jonszta David - Palowski Stanislav. Střídali: Koňczyna David, Pasz Piotr, Chroboczek Andrzej