Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Všechny naše mužstva sehrála svá mistrovská utkání na půdě soupeřů. Dorost si veze důležité tři body z Bohumína po výhře 4:1. Starší žáci si vezou tři body za vysokou výhru 16:2, kterou získali na hřišti týmu TJ Viktorie Bohumín. Mladší žáci ve čtvrtek vyhráli na půdě týmu TJ Dolní Datyně vysoko 8:1. Mladší přípravka sehrála další soutěžní turnaj na hřišti Těrlicka, ve kterém si připsala jednu výhru a jednu prohru. Více uvnitř článků.

FK Bohumín - FK Baník Albrechtice (Dorost) 1:4 (1:1)

K dalšímu utkání zajížděl náš dorost na hřiště pátého Bohumína. Toto utkání se hrálo netradičně již od 10 hodin. Do zápasu vstoupil náš tým dorostu aktivně a to nám přineslo vedení 1:0. Poté převzali iniciativu domácí, srovnali na 1:1 a dále náš tým přehrávali. Gól ale nepadl a první poločas tak skončil 1:1. O poločase se z rozestavení našeho týmu 4-4-2 zareagovali stažením jednoho útočníka do středu zálohy na 4-5-1 za účelem dorovnání deficitu ve středu hřiště, kde náš tým Bohumín v prvním poločase přehrával. Tento tah se zjevně vyplatil a Bohumín ve druhém poločase už tolik nedominoval. Ba naopak náš dorostenecký tým hrál aktivněji a chvíli po přestávce se prosadili na 1:2. Poté se hra vyvíjela spíše ve středu pole a domácí naše mužstvo nepouštělo do nějakých výraznějších akcí. Rozhodnutí přišlo pět minut před koncem, kdy po samostatném úniku skórovali naši dorostenci na 1:3. V nastavení naše mužstvo ještě kosmeticky upravilo výsledek na 1:4.

Branky Baníku: Parchanský Patrik, Palowski Stanislav, Jonszta David, Broda Marek

Sestava Baníku: Adamec Dalibor - Uhrin Daniel, Sliwka Daniel, Robenek Dominik, Kloza Tomasz - Mokrosz Jan, Parchanský Patrik, Broda Marek, Štromp Jan - Palowski Stanislav, Jonszta David. Na střídačce připravení: Chroboczek Andrzej, Koňczyna David, Revaj Jakub, Valík Václav.

.

TJ Viktorie Bohumín - FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 2:16 (0:11)

Branky Baníku: Uhrin Daniel 4, Gabrhel Jakub 4. Neuman Vladimír 4, Ševčík Ondřej 2, Adamec Lukáš, Neuman Daniel

Sestava Baníku: Uhrin Robin - Uhrin Daniel, Adamec Lukáš, Grabowski David - Gabrhel Jakub, Neuman Vladimír, Ševčík Ondřej - Gabrhel Vojtěch. Střídali: Neuman Daniel, Harakovský Ondřej

.

TJ Havířov-Dolní Datyně - FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 1:8 (0:4)

Branky Baníku: Gabrhel Vojtěch 3, Grabowski David 2, Uhrin Robin 2, Zajíc Jan

Sestava Baníku: Neuman Daniel - Mokroš Jiří, Grabowski David, Uhrin Robin - Šlampiak Petr, Gabrhel Vojtěch, Harakovský Ondřej - Valošek Vít. Střídali: Prokeš Petr, Zajíc Jan, Sikora Jakub, Nekoranec Daniel

.

Turnaj Těrlicko: FK Těrlicko - FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) 7:4

Branky Baníku: Hawlasek Daniel 2, Prokeš Petr, Šlampiak Petr

.

Turnaj Těrlicko: MFK Havířov A - FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) 3:8

Branky Baníku: Šlampiak Petr 2, Hawlasek Daniel 2, Valošek Vít 2, Prokeš Petr, Zwyrtek Adam