Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Všechny naše mužstva sehrála svá mistrovská utkání na půdě soupeřů. Dorost prohrál ve Fryčovicích 3:2. Starší žáci si vezou domů jeden bod z Horního Žukova za remízu 2:2. Mladší žáci prohráli ve čtvrtek na půdě Věřňovic těsně 3:2. Mladší přípravka odehrála další turnaj v rámci mistrovské soutěže, a to v Petřvaldě u Karviné, kde jednou prohrála a jednou zvítězila. Více uvnitř článků.

TJ Sokol Fryčovice - FK Baník Albrechtice (Dorost) 3:2 (2:1)

K dalšímu utkání zajížděli dorostenci k předposlednímu týmu tabulky do Fryčovic, kde chtěli po domácí ztrátě s Datyněmi bezpodmínečně získat tři body. Utkání začalo jako z říše snů, když v 1. minutě se po rohovém kopu naši hráči ujali vedení. Poté si, ale rozhodčí uvědomil, že takhle to nepůjde a vložil se do hry. Po této brance byl každý souboj podle rozhodčího faulem od našich hráčů. Zatímco my jsme v prvním poločase nastřelili tři tyče, domácí ze dvou střel dali dva góly a rázem vedli. To ale sudímu nestačilo a stále hnal domácí dopředu. Před koncem poločasu jsme taky konečně mohli zahrozit z přímého kopu, jenže sudí raději odpískal poločas, i když na tabuli svítila 44. minuta. Po přestávce se průběh hry nezměnil. Když jsme se dostali na polovinu soupeře, okamžitě nám byl odpískán nesmyslný faul, kterému se divili i domácí hráči a diváci. Po chybě našeho gólmana se domácí dostali už do dvoubrankového vedení a zdálo být se po zápase. Domácí zdržovali a my jen dostávali karty. Pět minut před koncem jsme ještě vykřesali naději na bod, když jsme z rohového kopu snížili na 3:2. Když jsme se poté snažili vyrovnat a zatlačili domácí, přibrzdil nás „skvěle“ pískající sudí. Bohužel toto utkání naši hráči nezvládli a po žádném nastavení jsme končili s hořkostí na jazyku. K potyčce po zápase, kdy sudí u zápisu slovně napadl naši vedoucí mužstva, se raději vyjadřovat nebudu.

Branky Baníku: Mokrosz Jan, Sliwka Daniel

Sestava Baníku: Adamec Dalibor - Revay Jakub (46. Uhrin Daniel), Sliwka Daniel, Robenek Dominik, Kloza Tomasz - Mokrosz Jan, Broda Marek (82. Koňczyna David), Parchanský Patrik, Štromp Ján - Palowski Stanislav, Jonszta David

.

TJ Slovan Horní Žukov - FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 2:2 (1:0)

Branky Baníku: Uhrin Daniel, Gabrhel Jakub

.

TJ Sokol Věřňovice - FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) 3:2 (3:0)

Branky Baníku: Gabrhel Vojtěch 2

.

Turnaj Petřvald u Karviné: TJ Slovan Havířov A - FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) 6:4

Branky Baníku: Prokeš Petr 2, Valošek Vít 2

.

Turnaj Petřvald u Karviné: TJ Petřvald u Karviné - FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka) 4:5

Branky Baníku: Prokeš Petr 2, Valošek Vít 2, Hawlasek Daniel